PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30790}

Żandarm i kosmici

Le Gendarme et les extra-terrestres
7,0 37 462
oceny
7,0 10 1 37462
6,3 3
oceny krytyków
Żandarm i kosmici
powrót do forum filmu Żandarm i kosmici

10/10

użytkownik usunięty

Dziwię się Wam, gdyż ta część jest u mnie na drugim lub nawet pierwszym miejscu z serii (konkuruje z częścią pierwszą). Najgorsza część to żandarm w Nowym Yorku! Szkoda, że Louisa de Funesa już nie ma... :(. Znakomity komik!

ocenił(a) film na 10

trudno mi wskazać najgorszą część, bo wszystkie są według mnie świetne.. ale co do najlepszej, to także jestem za kosmitami! sceny, dialogi, "Ave Mari---ii----ij----jj---ja" w UFO - rewelacja! :) a te pomysły z olejem do picia! i z "odgłosem" metalowego brzdęku podczas poklepywania! hahaha!!! - przecudowne!

bruce1940

Lepsza jest ironia z języka reklam - to mnie najbardziej rozśmieszyło, gdy policjanci, przechodząc obok ulicznej akcji reklamowej ulegają "zarażeniu" nią i gdy relacjonują obserwację UFO, nieświadomie wplatają slogany reklamowe.

ocenił(a) film na 10
Wydmin

O, tak, racja! Pozdrawiam. :)

Nie wiem czy najlepsza, ale zdecydowanie najbardziej "hardcorowa" w pozytywnym znaczeniu. Cały ten kosmiczny high-tech, efekty specjalne i muza są trudne do zapomnienia. Po wcześniejszych żandarmach taki pomysł... xD

kurde. a ja mam mieszane uczucia mimo niezłego pomysłu z wrzuceniem do przygód żandarma kosmitów. Czegoś mi tu brak. Lubię, a nawet bardzo lubię serię o żandarmie i w ogóle de Funesa, ale ta część jest jak dla mnie najgorsza z całej serii. Ale bardzo dobrze, że ta część powstała, gdyż pewnie dzieki niej temat kosmitów spodobał sie De Funesowi i powstał genialny, po stokroć genialny Kapuśniaczek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones