PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 042
oceny
6,1 10 1 17042
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

ale druga połówka słabiutka. Wyjaśnienie z ufo najgorsze z możliwych. Miałem nadzieję, że nie pójdą na taką łatwiznę i postarają się bardziej. Dodam, że nie zaglądałem przed filmem tutaj, więc nie miałem pojęcia, że to jest po części sci-fi, więc było to trochę zaskoczenie, niestety niepozytywne. Trochę się zawiodłem, lipa. 5/10 ode mnie.

ocenił(a) film na 4
adeck92

popieram i nie mam nic wiecej do dodania czy ujecia ;

ocenił(a) film na 3
adeck92

Też mam podobne odczucia. Początek świetny, wciągający i intrygujący, niosący obietnicę ciekawego zakończenia. Niestety, im dalej, tym gorzej, a końcówka to już w ogóle jakaś farsa. Bardzo się zawiodłam.

ocenił(a) film na 8
eveline_v

A moim zdaniem wielkie brawa - nie sknocić totalnie filmu, w którym to UFO stoi za porwaniami? Majstersztyk w tej kwestii ;) Rzecz jasna film ma pewne niedociągnięcia, a w pewnych kwestiach nie jest najlepszej jakości, ale mimo wszystko całość trzyma się "kupy".
Kosmici badają ziemian od zarania dziejów, rząd o tym wie i stara się jakoś ograniczać ich eksperymenty, ale wiadomo, że im to nie wychodzi. Ci, którzy robią problemy są "kasowani" (jak pani policjant).
Oglądając wiele innych filmów, bądź czytając książki, w której to UFO jest rozwiązaniem tajemnicy muszę przyznać, że tu jest to zrobione najlepiej :)

adeck92

stary czy ty wiesz co to SPOILER dzieki wam za zdradzenie zakonczenia, myslcie troche

ocenił(a) film na 4
milenasy

I tak wiele nie stracilas, no moze polowe dobrego filmu z klimatem. A zaglebiajac sie w fora niestety musisz byc przygotowana na takie niespodzianki, przeciez to normalne. Chociaz ostrzezenie powinno byc, rzeczywiscie.

milenasy

przepraszam, zapędziłem się. wybacz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones