PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298281}

Życie idioty

Trainwreck: My Life as an Idiot
1 062
chce zobaczyć
Życie idioty
powrót do forum filmu Życie idioty

Dlaczego ktoś dał kape temu projektowi?? Ciekawe czy wogóle go widział. Jak ja nie lubie jak ktos ocenia na slepo!! To wredne!! A tak wogóle o czym jest ten film xD

ocenił(a) film na 8
candy_mountain

film jest zajebisty o alkoholiku ktory nie pije juz 10 lat i to by bylo jezeli chodzi o jego sukcesy posiada szereg fobii i lekow bardzo szybko wpada w panike co powoduje duzo smiesznych i klopotliwych sytuacji aha chce zostac komikiem lub pisarzem dodam ze ma dysleksje ajakze:)

ocenił(a) film na 5
zet1892

witam w klubie tylko moje akcja polega na tym ze mam ADHD :) I TEZ CHCE ZOSTAC KOMIKIEM :) (mzoe :) )

ocenił(a) film na 5
candy_mountain

Chciałem napisac ze idiota nie jestem ale poczułem sie przed sekunda jak idiota :) ale do tego wrocimy :) *

Film o czym... bardziej po co zadał bym pytanie , Dla ludzi takich jak ja i nie traktujcie mnie jak idioty, z pewnym schorzeniem .. to znacyz adhd. AdhD to w tych czasach wytłumaczenie dal rozwrzeszczanych bachorow ale w zyciu dorosłym co zdarza sie tylko w 10% przypadkach jest nie do zniesieni. Tak uwazaja Ci ktorych znam . Ale jestem inny ... i znowu nie traktujcie mnie jak idioty :) ale wykorzystuje adhd do zycia działą wiecej niz przecietny człowiek i tu zblirzyłem sie do tresci filmu. FACET SOBIE NIE RADZI , to mało powieddziane nie radzi to chodzaca masakra głupoty. Zawsze powtarzałem głupim ludziom jest łatwiej ( przepraszam za wszytkie błedy ale mam dysortografie JAK GŁOWY BOCHATER >>> ALE CAŁY CZAS NIE TRAKTUJCIE MNIE JAK IDIOTY :) ) Była mowa ze jest im łatwiej ... gowno prawda ... IM JEST 2345347584235 razy trodniej

*( i tu odnosnik do poczatku , piszac jak im jest trodno poprzednim razem , bo musicie wiedziec ze pisze te recenzje 2 raz , wyłaczyłem strone i wsyztkoi szlag trafił :) ale nie traktujcie mnie jak idioty :)

Bo po obejrzeniu tego filmu bedziecie wiedzieli kim jest idiota , czym sie zajmuje idiota i jakie ma problemy ... Powiem wiecej zaczniecie patrzec na idotow wokół siebie w inny sposob .... MOja ocena tego filmu to 6 na 10 ... z jednego prostego powodu film czasem przynudzał ... ale pare razy walnałem sie z plaskacza w czoło bo nie wierzyłem jak ktos mogł byc takim idiota ... Ale to poprostu dobry scenariusz o tym decyduje... i to sie chyab nie udało .

podsumowujac : FIM DO OBEJRZENIA PRZY PIWKU ALBO CZYMS INNYM Z KIMS INNYM :)
To pisałem ja kuba w vel albert vel .......................kropeczki

albercik1985

Nie traktujemy Cię jak idioty:) Co to znaczy, że działasz więcej niż przeciętny człowiek?

candy_mountain

Dlaczego uważasz, że nikt go jeszcze nie widział skoro już od jakiegoś czasu jest na dvd a teraz wyszedł jeszcze w polskim wydaniu?
Jak ja nie lubię jak ktoś pisze takie komentarze na ślepo niczego nie sprawdzając! To wredne!!

candy_mountain

Ja oglądalem i musze stwierdzic ze nie byl fascynujacy ale tez nie byl zly. Gra aktorska na poziomie srednim no i tez bylo sie z czego posmiac, Ja zaliczam go do filmow, ktore mi sie podobaly;) Ocena 10/10 z tego wzgledu, ze jak film mi sie podoba to taka ocene daje a jak mi sie nie podoba to w ogole go nie oceniam bo nawet mi sie nie chce;D;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones