PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 241
ocen
7,1 10 1 54241
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

dlaczego najniższym stopniem kategorii "jak bardzo chce obejrzeć" jest
"jestem zainteresowany"
ja nie chce go oglądać tego filmu, wiec, dlaczego z góry pozbawia się mnie szansy na wyrażenie swojej opinii skoro już wogóle stawia sie takie, a nie inne pytanie.

the_men_from_okinawa

może dlatego ze tam pisze "jak bardzo chce obejrzeć" a nie "jak bardzo nie chce obejrzeć"...Twoje pytanie wg. mnie jest głupie...ktoś nie chce obejrzeć to się nie udziela...wtedy jasno i klarownie widzimy ile osób jest zainteresowanych tym filmem...napisz do administratora filmweb'u to może zrobi dla Ciebie specjalna zakładkę "jak bardzo nie chce obejrzeć" co będzie prymitywnie głupie. Nie chcesz obejrzeć wiec odwiedzisz stronę opisującą film raz...i nie wrócisz...a jeśli zaglądasz tu to "jesteś zainteresowany". A ja szczerze poleca film bo francuskie kino jest coraz lepsze szczególnie gry jest w to wmieszany Luc Besson...

ocenił(a) film na 7
Furiiion

Francuskie kino to jest kwintesencja dobrego kina .. + wspaniali aktorzy ;)

Jeszcze na żadnym francuskim filmie który mnie interesował, się nie zawiodłem ;d

Furiiion

A to ciekawe! Dlaczego twoja interpretacja pytania "jak bardzo chce obejrzeć?" wyklucza odpowiedzi pejoratywne!?!?
Dlaczego według ciebie na tak postawione pytanie nie można odpowiedzieć "nie chcę obejrzeć"?

Po drugie: <<a jeśli zaglądasz tu to "jesteś zainteresowany">>

Bzdura
Zajrzałem tylko z ciekawości, ponieważ niestety ostatnio oglądałem pierwsza część w telewizji, potem ja oceniłem na filmwebie i kiedy przeglądałem wyniki wyszukiwania dla "13 dzielnicy" wyskoczyło mi cos takiego jak "Banlieue 13: Ultimatum"
Wiec z czystej ciekawości chciałem sprawdzić czy to, aby na pewno taki gniot doczekał sie drugiej części... nic więcej.

the_men_from_okinawa

nie napisałem ze jesteś zainteresowany...napisałem ze można wejść to raz oblukać o czym to będzie...nie wątpię że tak tu trafiłeś...ale ja "jestem zainteresowany" i wchodzę tu co jakiś czas by sprawdzić czy są jakieś newsy...i "muszę ten film obejrzeć"... Może nie ma takich opcji jak "nie chce obejrzeć" bo po co komu to wiedzieć...a ideą "jak bardzo chcę obejrzeć" by inni mogli zobaczyć ile osób ten film ciekawi...bo mnie jak wchodzę na jakąś stronę o filmie obchodzi ocena a jeśli nie ma to ile jest osób zainteresowanych...a nie ile nie che...bo po co mi to?

Furiiion

ja zostane przy swoim zdaniu, ze gdyby była opcja "nie chce obejrzeć" to chyba byłoby ciekawiej ;P
pozdrawiam.

the_men_from_okinawa

szanuje Twoje zdanie ale mam swoje:) dla mnie to nie miało by sensu...pozdro

the_men_from_okinawa

Zasadniczo uważam, że fakt zaznaczenia "chcę obejrzeć" oznacza co najmniej, że jest się zainteresowanym. Z drugiej bowiem strony zaznaczyłbyś "chcę obejrzeć" ale mam ten film w d.... co sprowadzałoby się do tego, że znalazłbyś się wśród zainteresowanych obejrzeniem filmu podczas gdy nie byłbyś nim zainteresowany- co jest samo w sobie sprzeczne- prawda.
Ale jest to "ale". Twoje wątpliwości wychodzą od tego, że tutaj niewłaściwe zadane jest pytanie. Powinno być zadane w ten sposób, że odpowiedzi są dwie i najprostsze (tak i nie) a tak nie jest. I tu jest najlepsze: w samym pytaniu wykluczono odpowiedź negatywną dodając jednocześnie stopniowanie odpowiedzi pozytywnej. O ile z pierwszą opcją zasadniczo się zgadzam (jeśli chcę to zaznaczam- a mała ilość odpowiedzi jest automatycznie negatywną opinią) o tyle z gradacją odpowiedzi twierdzącej już nie bardzo. Brak bowiem w tym logiki i konsekwencji. No ale cóż. Keep smiling:)

ocenił(a) film na 10
the_men_from_okinawa

dlaczego?? bo uwielbiam parcour zwłaszcza w wydaniu Davida Belle ten sport jest po prostu świetny... a jak jeszcze sie do tego doda poświecenie panów którzy to ćwiczą to naprawde imponuje... szkoda ze sama nie moge...

ruda13041990

czemu nie możesz? kontuzje czy brak chęci? ;> ja osobiście jestem jedyną dziewczyną w squadzie i mam gdzieś że inni panowie (którzy nie ćwiczą;) dokuczają mi z tego powodu..;))

ocenił(a) film na 8
the_men_from_okinawa

Chcesz sensownie... proszę (aczkolwiek olo_manolo juz po części wyjaśnił).
Każdy w profilu ma zakładkę gdzie dodawane są filmy które chcesz oglądnąć. Gdy klikasz na jedną z opcji, to film się tam dodaje, sama ilość gwiazdek to w sumie taki bajer, nawet wolał bym żeby była jedynie opcja gdzie dodajesz film do listy tych które masz zamaiar obejżeć... Więc bawienie się w takie coś jak "nie chcę obejżeć" jest IMO bez sensu, ale jak tak cię to boli to napisz petycję do adminów filmwebu, może zrobią taką opcję jaka by cię satysfakcjonowała i będziemy mięli też listę filmów jakich nie chcemy oglądać ... tylko po co ...

the_men_from_okinawa

Masz rację, że skoro 1 oznacza "jestem zainteresowany" (co już jest dyskryminacją seksistowską odbierającą kobietom przynależność płci) to skoro nie chcesz oglądać to powinno to być oznaczone cyfrą 0.

Jednak jeśli zsumuje się stopnie zainteresowania, żeby uzyskać jakiś wynik (bo nie sądzę, żeby była tu sumiennie przeprowadzona ankieta) to 0 (słownie: zero) nie ma wpływu na liczbę końcową ponieważ przy operacji dodawania jest to cyfra matematycznie obojętna.

Z drugiej strony jeśli byłaby to ankieta z wykresami liniowymi do każdej odpowiedzi, to faktycznie masz rację: "Nie chcę tego oglądać" powinno się znaleźć jako przeciwwaga do "Umrę jak nie zobaczę" czyli maksymalnie pozytywnego głosu.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
the_men_from_okinawa

Zauwaz, ze po zaznaczeniu jednej z opcji "Jak bardzo chce obejrzec" zwieksza sie ilosc osob, ktore chca obejrzec dany film.
A dodawanie Ciebie do tych osob w tej ankiecie nie byloby zbyt poprawne.

Radze wiec zastanowic sie nastepnym razem nad sensem wlasnych wypowiedzi.

A poza tym nikt Ci nie karze go ogladac. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones