PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 241
ocen
7,1 10 1 54241
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

Po obejrzeniu pierwszej czesci, bylam pewna, ze nakreca druga :-) Swietny film! Jeden z takich, do ktorych sie wraca:-)

ocenił(a) film na 5
tilli2

Zgadzam się z Twoimi słowami!!! Mimo, iż jestem dziewczyną obejrzałam ten film ok.20 razy i byłam zachwycona... "Jeden z takich, do ktorych sie wraca:-)"... Dopiero teraz dowiedziałam się,że będzie II część!!! Super!!! Choćbym miała wydać ostatni grosz to i tak pójdę do kina, tylko z kim? Hmmm, większość osób uważa,że to kolejny film o bijących się "kretynach", ale ten film to coś więcej... Pozdrawiam fanów!!!:D:D:D

ocenił(a) film na 10
tilli2

ja na 2 poluje już 2 tygodnie!!! a jedynke to znam na pamięć... już dawno przestałam liczyć ile razy ją obejrzałam:) ja jestem fanatyczną fanką panów uprawiających le parkour... wiec film 10 na 10 a sandrak miodzio!!! jeśli film będzie w polskich kinach to do kina polece pierwsza i zgadzam sie to jest jeden z filmów które nigdy mi się nie znudzą!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones