PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 988
ocen
6,8 10 1 269988
6,2 19
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

brzmi interesująco, zwłaszcza, że scenarzyści całkiem nieźli. Myślę, że jest na co czekać :)

Albertino

Zobaczymy. Na podstawie tego akurat opowiadania można spodziewać się... czegoś ;) Bo mam mieszane uczucia. Ale oby było ciekawie.

Albertino

Taaa, kooooleiiiiiiiny film na pdst powieści kinga. Nie wiem poco to wszystko bo i tak film nigdy nie odda klimatu książki :/ a jeśli chodzi o inne film to moim zdaniem najlepiej zekranizowano Bastion i mam taka cicha nadzieje ze kiedys łobejrze sobie Mroczną Wieże :P

ocenił(a) film na 7
Taurus

Za to najsłabszą jaką do tej pory obejrzałem było 'Łowcy Snów'. Żałosna ekranizacja to mało powiedziane...

ocenił(a) film na 7
Albertino

Zwiastunek świetny,nieźle się zapowiada film :)

ocenił(a) film na 8
Badi_2

może ktoś mi powiedziec dokładnie na podstawie jakiego opowiadania jest ten film i w jakim zbiorze to opowiadanie moge znaleźć??

rand

"może ktoś mi powiedziec dokładnie na podstawie jakiego opowiadania jest ten film i w jakim zbiorze to opowiadanie moge znaleźć??"


oczywiście

film będzie na podstawie opowiadania pod tym samym tytułem ze zbioru "Wszystko jest względne"

ocenił(a) film na 7
Badi_2

zgadzam sie zwiastun robi wrażenie - ale poczekamy zobaczymy jak to wyszło naprawdę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones