PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 988
ocen
6,8 10 1 269988
6,2 19
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

Pożyjemy, zobaczymy, ale jak narazie film zapowiada się bardzo ciekawie. Ciekawe jak z tego filmu wybrną, ponieważ obejrzałam już kilka produkcji na podstawie książek czy opowiadań Kinga, no i róznie to z nimi bywa:/. Pozdro:*

Charlize

w sumie "1408" to kilkustronicowa opowiastka i jestem pod wrażeniem że ktoś to w ogóle nakręcił (że już nie wspomnę obsadzie, ale w którym filmie "Kinga" jej nie było)...

na razie zapowiada się całkiem całkiem...

użytkownik usunięty
Charlize

to masz dobre przeczucie kolego jak sie nie interesujesz proza kinga to nie wiesz ale 1408 jest nieoficjalnie 2 czescia lsnienia.pozdro

użytkownik usunięty

najzupelniej oficjalnie.
king sam sie do tego przyznal gdy fani prosili go zeby nie usmiercal postaci harry'ego. niemniej jednak zapewnil ze seria skonczy sie na siodmym tomie co jest tragedia... :/

użytkownik usunięty

no w glowie sie nie miesci co za durny bydlak.chyba ci sie cos posklejalo bo to wcale nie o harym pisze nasz krol (wiesz jak jest king-krol)hary to jest ten gosc co w dynastii zgubil okulary hohohoohohoh:D

użytkownik usunięty

mam racje!!
ogladalem ten wywiad krasko go pytal: "djir stiwen, kudż ju tel mi samfing abałt harys def?"
i co, kto tu jest lamusem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones