PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 949
ocen
6,8 10 1 269949
6,2 19
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

Poszukuję filmu

ocenił(a) film na 6

Szukam filmu, w którym główną bohaterką była szczupła kobieta z ciemnymi włosami, do ramion.
Była to przyszłość, rozprzestrzeniał się jakiś niebezpieczny wirus przez, który ginęli ludzie. Policjanci/wojskowi odlatując przed tłumem zabrali małą dziewczynkę, która straciła oko (później miała sztuczne, takie wyjmowane). Z czasem była ona jedną z lepiej wytrenowanych osób w wojsku. Wyruszyła z zamkniętego obszaru z ekipą innych w poszukiwaniu leku na ten wirus albo osoby, która umie stworzyć lek. Wyruszyli dwoma opancerzonymi samochodami. Zostali zaatakowani. Potem ona trafiła do tubylców, którzy ja trzymali w czymś jak więzienie. Oni żywili się mięsem ludzkim żeby przetrwać. Udało jej się oczywiście wydostać. Potem po różnych perypetiach z innymi dotarła do czegoś jakby magazynów betonowych gdzie były m.in. telefony, paliwo i sportowy samochód. Pod koniec filmu głównemu przedstawicielowi tubylców urwała czy tam odcięła głowę.
Może ktoś z Was zna ten film i może mi podać jego tytuł lub chociaż nazwisko tej aktorki (jeśli nie pamięta tytułu).

kachulec

Proszę bardzo - Doomsday (2008).

ocenił(a) film na 6
Black13

Super, właśnie o ten film mi chodziło, dzięki wielkie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones