PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=985}

1492: Wyprawa do raju

1492: Conquest of Paradise
7,3 14 776
ocen
7,3 10 1 14776
5,5 2
oceny krytyków
1492: Wyprawa do raju
powrót do forum filmu 1492: Wyprawa do raju

Niestety NUDNY

ocenił(a) film na 4

a raczej trudny, nie zachwycił mnie, często przymulał , dla mnie jakby źle posklejany . Przesłanie filmu zrozumiałem - i nawet jest dobre, lecz mogłoby być przedstawione w inny sposób. Oczywiście plusem jest OST - choć nie do końca wykorzystany w filmie - a szkoda, bo to własnie w głownej mierze on mnie skłonił po ten Obraz.
Trudno ,,Czasem trzeba w całości obejrzeć film, chociaż po to by móc stwierdzić, że nie warto go było oglądać do końca,,

ocenił(a) film na 7
peace_z_you

Cieszy mnie taka wyważona opinia :)
rzadka krytyka na takim poziomie. Film ja dla mnie na początku troche banalny, wszystko dochodzi do "historycznego" skutku bardzo szybko co mnie dziwi, znając wierzenia a raczej wyobrażenia ludzi wieku XV. Okrycie i kolonizacja jak dla mnie bardzo umiejetnie ukazzana. Niestety... i tu Europejczycy pokazali w czym są najlepsi... Ostatecznie film ukazuje efekt marzeń całej ludzkości, zresztą, kolejne marzenie ludzi tez zostanie spełnione 4 wieki później, i efekty też będą "opłakane"

jak dla mnie 7,4/10 film (7 w skali filmweb) mimo to polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones