PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863}

1900: Człowiek legenda

La leggenda del pianista sull'oceano
7,9 29 677
ocen
7,9 10 1 29677
6,9 9
ocen krytyków
1900: Człowiek legenda
powrót do forum filmu 1900: Człowiek legenda

czy ktos mi opowie jak sie skonczyl? Jestem pod wrazeniem tego filmu, ale bylo tak pozno, ze usnelam na scenie, jak przyjaciel wlaczyl plyte na wraku statku i 1900 w koncu sie pojawil...A potem to juz widzialam litery koncowe :(

użytkownik usunięty
kochamcie

Nie da się opowiedzieć.Musisz obejrzeć jeszcze raz.Warto.A swoją drogą-to skandal,żeby takie filmy nadawac tak późno.Ja staram się nagrywać co wartościowsze(hipotetycznie)fi lmy i oglądać w czasie bardziej wolnym.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
kochamcie

hey też mi się tak zdarzyło rok temu a wczoraj obejrzałem do końca i wiesz co? Końcówka psuje film. Jest tam trochę infantylna rozmowa na temat świata który przerasta 1900. No i w sumie teraz żałuje że obejrzałem ten film do końca:/
Ale i tak wiem że zrobisz tak samo:)
Pozdro.

ocenił(a) film na 10
kochamcie

hey też mi się tak zdarzyło rok temu a wczoraj obejrzałem do końca i wiesz co? Końcówka psuje film. Jest tam trochę infantylna rozmowa na temat świata który przerasta 1900. No i w sumie teraz żałuje że obejrzałem ten film do końca:/
Ale i tak wiem że zrobisz tak samo:)
Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones