PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253995}

21

7,2 104 495
ocen
7,2 10 1 104495
5,5 10
ocen krytyków
21
powrót do forum filmu 21

NIE GENIALNE!!! SŁABE!!!

ocenił(a) film na 5

Film jest dosyć słaby, wkopałem się w jego oglądanie przez komentarze na tym forum. Nie polecam, nuda.

ocenił(a) film na 5
Odi

Film nudny. Jest on propozycją dla dzieci i młodzieży i takowej się może podobać. Ale hitem jest końcówka filmu z monologiem głównego bohatera, dla otępiałych, którzy nie zrozumieli jego przesłania „metaforycznego”, wyłuszcza nam co należało z filmu wynieść. Nie wierzyłam własnym uszom.I mniej więcej brzmi to w takim stylu: Otóż na świecie jest dobro i jest też zło, bywają ludzie bogaci i bywają ludzie biedni….. Do porzygu.

smeralda

Eh, miałem dzisiaj obejrzeć, a troszkę mnie zniechęciliście... to nic, na pewno na TVN będzie jakiś mega hit

_marecki

Film jest ok i jakieś 8 lat temu byłabym zachwycona... Raczej dla młodzieży lub laików... Oklepane przesłanie, chwilami naiwny i nielogiczny, morały fajne, ale już je znamy i trochę śmieszy ich patos... Ma też plusy, jest to przyjemny, rozrywkowy film o kasynach, warty obejrzenia, gdy przytłoczy nas za dużo ambitnego kina... Jeśli masz bogaty "bagaż" obejrzanych filmów i oczekujesz czegoś spektakularnego to odradzam, lepiej poświęcić czas na inny film... Polecam za to film "Wielki Szu", jeśli nie widziałeś...

kasiaaa7891

odwazne zdjecie

Odi

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones