Trapped

1 godz. 45 min.
6,9 16 757
ocen
6,9 10 16757
4 877
chce zobaczyć
{"type":"film","id":33355,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Trapped-2002-33355/tv","text":"W TV"}]}

Will Jennings (Stuart Townsend) jest cenionym anestezjologiem, który wyjeżdża służbowo na weekend. W domu zostawia żonę, Karen (Charlize Theron) i 8-letnią córeczkę, Abby. Kiedy Karen na chwilę wychodzi po lody dla Abby, ktoś porywa córkę. Porywaczem jest Joe Hickey (Kevin Bacon), a jego wspólnikami żona, Cheryl (Courtney Love) i kuzyn Marvin (Pruitt Taylor Vince). Hickey sądzi, że jego plan jest idealny: porywa dziecko bogatych rodziców pod nieobecność jednego z nich, tylko i aż na 24 godziny. Hickey oświadcza zrozpaczonej rodzinie, że zwróci dziecko pod warunkiem, że będą działali zgodnie z jego zaleceniami. Ale Karen i Will nie chcą grać według jego zasad, lecz starają się za wszelką cenę odzyskać córkę.

Joe Hickey (Kevin Bacon) i jego żona-wspólniczka Cheryl Hickey (Courtney Love) opracowali i doprowadzili do perfekcji plan zdobycia łatwych pieniędzy. Porywają dzieci bogatych rodziców pod nieobecność jednego z nich, przetrzymują je przez 24 godziny, a następnie żądają okupu. Ale ich plany znacznie się komplikują kiedy porywają chorą na astmę 8-letnią Abby (Dakota Fanning), córkę Karen (Charlize Theron) i Willa (Stuart Townsend). Rodzice bowiem nie zamierzają stosować się do zaleceń porywaczy i zrobią wszystko, aby odzyskać córkę całą i zdrową, a w walce o dziecko odkryją prawdziwy motyw Hickey'ów.

tigrau
opis użytkownika

Karen (Charlize Theron) i William Jennings (Stuart Townsend) prowadzą spokojny miejski żywot. On jest światowej sławy anestezjologiem, a ona zajmuje się domem i dzieckiem Abby (Dakota Fanning). Pewnego dnia rodzina Jenningsów przeżywa prawdziwy dramat. Podczas wizyty pana domu w Seattle, Abby zostaje porwana, a Karen sterroryzowana przez grupę porywaczy, na czele której stoi demoniczny Joel (Kevin Bacon). Okup ma zostać wpłacony w czasie tytułowych 24 godzin. Jednak niespodziewanie role się odwracają i zaczyna się prawdziwa walka o życie Abby, która bez niezbędnych medykamentów może nie przetrwać porwania.

tom3k
opis użytkownika

Will Jennings jest anestezjologiem, a jego żona Karen projektantką mody.
Mieszkają w pięknym domu w Portland, wespół z sześcioletnią córeczką Abby. Któregoś dnia Will wyjeżdża na konferencję medyczną do Seattle. Karen i Abby wracają do domu i ich życie niespodziewanie zmienia się w ułamku sekundy. Abby zostaje porwana, Karen uwięziona, a Will nie potrafi zapanować nad sytuacją. W ciągu 24-godzin Jenningsowie muszą wypłacić okup. Ile będą w stanie poświęcić, by odzyskać córkę?

opis dystrybutora dvd

Joe (Kevin Bacon), Cheryl (Courtney Love) i Marvin (Pruitt Taylor Vince) dokonali kilku udanych porwań dzieci z zamożnych rodzin. Kidnaperzy zawsze działali w określony sposób, fundując przerażonym rodzicom swoistą 24-godzinną psychodramę. Jak do tej pory żadna z ofiar nie zdecydowała się złożyć doniesienia na policję. Tym razem wybór padł na familię młodego, błyskotliwego anestezjologa dr. Willa Jenningsa (Stuart Townsend). Pod jego nieobecność zostaje uprowadzona sześcioletnia Abby (Dakota Fanning), natomiast w domu Jenningsów pojawia się Joe, który ma "pomóc przejść przez to" matce dziewczynki, Karen (Charlize Theron). W tym samym czasie Cheryl odwiedza w pokoju hotelowym dr. Willa. I wszystko przebiegałoby zgodnie z planem, gdyby porywacze nie przeoczyli faktu, że mała jest poważnie chora na astmę. Poza tym jej rodzice nie okazują się tak pokorni, jak ci odwiedzani wcześniej...

Doctor
opis użytkownika

Joe i jego dwoje wspólników trudnią się porwaniami dla okupu. Są na tyle sprytni, że ich ofiary nie zawiadamiają policji. Gdy dr William Jennings wyjeżdża służbowo, zostawiając w domu żonę Karen i córeczkę, przestępcy wykorzystują okazję. Porywają chorą na astmę sześcioletnią Abigail, a Karen zostaje uwięziona. Okup ma być wypłacony w ciągu 24 godzin. Dla Jenningsów zaczyna się wyścig z czasem.

david86245
opis użytkownika