Trapped

1 godz. 45 min.
6,9 16 756
ocen
6,9 10 16756
4 875
chce zobaczyć
{"type":"film","id":33355,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Trapped-2002-33355/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 24 godziny
  • Do pewnego momentu film jest dość typowym (choć urozmaicanym zwrotami akcji) i
    sprawnie zrobionym thrillerkiem o porwaniu, dlatego zakończenie uderza w widza z
    olbrzymią siłą. Nagle zostajemy zasypani pościgiem, wybuchami, strzelaniną i jednym
    wielkim chaosem fabularnym. Szkoda bo końcówka psuje dość przyzwoite wrażenia
    wywołane resztą filmu. Reżyser najwyraźniej chciał urozmaicić całość, ale nie potrafił nad
    tym zapanować.

• Mieloneq Zgadzam sie w 100%. Bylo milo, fajne napiecie, fajne pomysly az do chwili latajacego doktorka i rozpierduchy na autostradzie.
    Przez to z 7/10 polecialo na 6/10.

• EK28 ocenił(a) ten film na: 6

Mieloneq Masz rację - fajny thriller, mimo powtarzanych schematów trzyma w napięciu, b. dobra obsada i gra aktorska, a na koniec kompletne jebut bez ładu i składu na autostradzie.
    P.S. mam nadzieję, że kierowca ciężarówki z drewnem przeżył :)

• sychy ocenił(a) ten film na: 8

EK28 Również się zgadzam :)

• kostzzz1 ocenił(a) ten film na: 6

Mieloneq Dokładnie, przed chwilą wróciłem na stronę tego filmu bo zauważyłem, że dałem mu tylko 6 a pamiętam, że mi się bardzo podobał, tym bardziej, że w projekcie uczestniczyli jedni z moich ulubionych aktorów (Bacon i Charlize), jednakże niemal od razu ukazał mi się przed oczami pościg z ciężarówką i śmigłowcem ; x Zostaję przy 6

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 7

kostzzz1 Zgadzam się z przedmówcami, ale ja nie byłem aż tak "okrutny" i zostawiłem 7/10 . W sumie i tak warty obejrzenia , chociaż końcówka psuje ogólny efekt ...

• malgola5710 ocenił(a) ten film na: 6

Mieloneq tak końcówka zdecydowanie przesycona i ten żałosny happy end tylko obniżają ocenę

• Lajla ocenił(a) ten film na: 6

Mieloneq Wow. Zgodność w 1oo%. Toż to FW-owy fenomen jest ^^

• pan_dziejaszek ocenił(a) ten film na: 7

Mieloneq Również się zgadzam.