PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33340}

25. godzina

25th Hour
7,4 70 688
ocen
7,4 10 1 70688
7,0 23
oceny krytyków
25. godzina
powrót do forum filmu 25. godzina

wspanialy film

ocenił(a) film na 10

Film ten jest na prawde dobry. Utkwil mi w pamieci, choc zabieralem sie do jego obejrzenia pare miesiecy. Ale warto bylo. Dobrzy aktorzy, przepiekna i niesamowita muzyka. A scena monologu przed lustrem w barze, w ktorej Norton okresla spolecznosc w Ameryce na trwale zagosila w mej pamieci. Az balem sie, ze wspomni cos o Polakach. Ale na szczescie nic takiego nie bylo. Na prawde polecam ten film i chyle czola dla Spike'a Lee. Robi na prawde dobre filmy. Na koniec dodam, ze rozwalila mnie scena z Bull Pitem. Brawo!!!

ocenił(a) film na 8
marcino_2

Scena z lustrem jest genialna...Muzyka, Norton także. Film warto obejrzec, wnosi takze do życia uczucia...

ocenił(a) film na 10
Divian

Tak samo jak Marcino długo zabierałem się do obejrzenia "25. godziny" i mam podobne odczucia. Na końcówce można się niemal poryczeć ;) Świetny film, bardzo mile spędzone 1,5 h z mojego życia.

ocenił(a) film na 9
Night

Napisałeś: 'Na końcówce można się niemal poryczeć'
Myślę, że to 'niemal' jest niepotrzebne. Ja się poryczałam na scenie, gdy Frank bije Monty'ego .. I tak już ryczałam do końca. Dlaczego, my, ludzie, tak wszystko spierdalamy ??

ocenił(a) film na 9
pani_racja

Dla mnie rówiniez scena w parku kiedy Frank bije Monty'ego jest najbardziej wzruszająca.Z reszta cala koncówka jest dosc smutna. Jednak najlepsza sceną z tego filmu jest monolog przed lustrem i chyba kazdy to potwierdzi. Film polecam wszystkim

marcino_2

Ten film jest więcej niż wspaniały, nazwać go wspaniałym to czyste bluźnierstwo, ten film jest BOSKI, powtarzam: BOSKI! Siedzi on w mej głowie juz kilka lat, pamietam każdy jego fragment, ten film odmienił moje życie na lepsze, niewiem jak ale to poprostu zrobił. Mógłbym go wychwalać po wsze czasy, a za pana Spike'a Lee mógłbym oddać nawet własne życie. A muzyka... już samo intro jest niesamowicie klimatyczne i takie wzniosłe że aż ciarki przechodzą po plecach a później jest juz tylko lepiej. Czy ten film trzeba zobaczyc? moim zdaniem tak! Ale nie jest to film dla każdego, niektórych może on poprostu nudzić, ale dla mnie to jest mistrzostwo świata.
p.s. Edzio Norek ż.ą.d.z.i.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones