PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654013}

3096 dni

3096 Tage
7,1 43 529
ocen
7,1 10 1 43529
3096 dni
powrót do forum filmu 3096 dni

ale ja lubię takie historie. Za to przez cały czas myślałam, że ta aktorka ma z przodu plecy
również... tak małego biustu nie widziałam nigdy.

Polecam wszystkim kobietom, które myślą, że mają małe piersi. Od razu wam się humor poprawi.

ocenił(a) film na 7
cumartesi

haha dobre, trudno się z tym nie zgodzić, wyglądała jak deska do prasowania a grając w filmie miała 30 lat,strasznie brzyudka musieli ją pokazywać bez podkoszulka człowiek się moze kompleksów nabawić,ciekawe co na to prawdziwa natascha Kampus oglądając ten film

użytkownik usunięty
cumartesi

Jak was czytam, to się zastanawiam po ile macie lat?? Jesli więcej niż 12- w porywach 15, prymitywizm wpisów wręcz szokuje...

To prawda, żenujący poziom!

No zaraz, ja zauważyłam tylko fakt, że aktorka nie ma piersi... czy to zbrodnia napisać o tym na forum publicznym? Nie uważam jej za brzydką. Widziałam ją w paru filmach i lubię ją jako aktorkę, ale fakt pozostaje faktem, że prawie wcale nie ma piersi. Tylko w tym filmie się obnażała, więc było je widać częściej.

cumartesi

raczej nie sądze by dali rolę aktorce z obfitym biustem, skoro w filmie ukazane jest że ten idiota ją głodził...

ocenił(a) film na 6

Również się zastanawiam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones