PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654013}

3096 dni

3096 Tage
7,1 43 521
ocen
7,1 10 1 43521
3096 dni
powrót do forum filmu 3096 dni
Andros_filmweb

A jaka ma być? Marylin Monroe? Film na faktach.
Szpetny nick i debilna wypowiedź.

ocenił(a) film na 4
myszszata

naganę przyjmuję z pokorą !

pozdro !

Andros_filmweb

Ja osobiście uważam, że ma piękną twarz - także jak widać rzecz gustu... Przede wszystkim wydaje mi się, że powinniśmy tutaj oceniać filmy i grę aktorską, a nie czyjąś urodę ;) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
czarna_wdowa

No zgadzam się, zawsze oceniam filmy :) ale jakoś poprostu ta aktorka mnie tak odpychała, że nie dałem rady do końca obejrzeć ten film, i oglądałem go na przewijaniu. Co do całokształtu filmu, aktorzy i ich wygląd wizualny również mają wpływ na film i dlatego ocena 4/10 :)

ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

idiota
pozdro

ocenił(a) film na 4
santini24

zawyzasz srednia


Pozdro !

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

Aktorka jest ładna (ta starsza). Za to ta młoda 10 latka niestety baaaaardzo brzydka ;). Ufam, iż chodziło Ci o tą młodą. Pozdro.

ocenił(a) film na 4
JanekDawajTeBele

ta starsza miała strasznie małe piersi :( bo twarz ok !

Pozdro !

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

To znaczy chuda bardzo jest, dlatego ma małe. ;p Trudno żeby miała duże przy takiej wadze.

ocenił(a) film na 4
JanekDawajTeBele

trzeba jej kupić big maka

Andros_filmweb

Ale prawdziwa Natascha była właśnie w takim stanie. Ja rozumiem, że wolałbyś kogoś z figurą Halle Berry, czy kogo tam, najlepiej z silikonem, ale to by dopiero wtedy było śmieszne.

JanekDawajTeBele

http://static1.purepeople.com/articles/3/86/13/@/32805-natascha-kampusch-en-1998 -637x0-1.jpg To zdjęcie prawdziwej Nataschy z okresu, w którym została uprowadzona. Także młodsza Natascha w filmie bardzo oddaje realizm swoją aparycją. I jakby nie patrzeć ta z filmu jest nawet ładniejsza, niż była prawdziwa Natascha.

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

żenująca konwersacja na poziomie przedszkolaków

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

No nie podobna do prawdziwej Nataschy, z której jest i zawsze był kawał baby. Ta mała o wiele bardziej podobna do oryginału. Jednak irlandzka aktorka, mimo ewidentnych problemów z anoreksją, które niedorzecznie tłumaczy rolą Nataschy (:P), ma coś w sobie. Mi się podoba. Duzo zdrowia i odrobinę mięśni jej życzę.;)

Andros_filmweb

nie oglądaj filmów skoro uroda aktorek się dla ciebie liczy

ocenił(a) film na 3
Andros_filmweb

Masz rację, paszczur jakich mało . . :P

ocenił(a) film na 4
lord_slayer

Ktoś zgodny :) bo tak same hejty lecą :) za moją konstruktywną krytykę :)

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Piękna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones