PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 140
ocen
5,6 10 1 63140
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Powiem szczerze, nie zliczę tego ile razy podchodziłem do tego filmu bo widziałem magiczne i dobrze nam znane "produkcja: Polska" a niestety wiemy jak zazwyczaj się to kończy... rozczarowaniem i stratą czasu :/
Początek filmu szarak- jakby trochę nie wiedzieli jak zacząć, środek taki sobie- między 6-7/10 nie było źle, nie nudziło się, długo rozwijała się akcja, nie chciało się wyłączyć, ale to chyba magia wielu wątków w filmie z czego każdy inny i ciekawy- co mnie zdziwiło:)
Jednak jak zostało na oko te 30% filmu nagle BOOM i byłem zdziwiony, poprawiłem się na fotelu i przybrałem pozycję zaintrygowanego filmem. Przez te 30% nie jestem w stanie zliczyć ile razy miałem ciary, cały film miał bardzo dobrą muzykę, a nawet film wymusił na mnie w paru końcowych momentach łzy o co naprawdę ciężko u mnie:)
Naprawdę ze zdziwieniem musiałem dać zasłużone 9/10, a Ci co dają krytykę z oceną "1/10" są chyba id*otami... mamy wiele gniotów na koncie ale nie ten!
Gdy zobaczyłem że już końcowe minute nawet zaczęło mi brakować bohaterów i nie chciałem by się kończył:) Polecam każdemu kto zastanawia się czy obejrzeć!

ocenił(a) film na 9
kowal1528

A no i jeszcze jedno:) Joanna Opozda genialnie jak dla mnie zagrała, aż szło się zakochać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones