PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 970
ocen
7,3 10 1 193970
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

Jest to najlepszy film jaki w życiu widziałam, a było ich sporo. Jeszcze żaden inny tak mnie nie poruszył i nie wpłynął na mnie jak ten. Pokazuje on miasto Detroit takie, jakie jest naprawdę. Ludziom, którzy żyją "na szczęśliwych przedmieściach ślicznego, słonecznego miasta" ukazuje, jakie naprawdę jest życie niektórych ludzi. Pokazuje życie w podziemiu, na ulicy. Wszystko jest tu realistcyzne, a pozatym świetna gra aktorów i fenomenalna muzyka. Film ma też niezwykły morał: "Choćby nie wiem co gadali na twój temat i jak bardzo byś się różnił od reszty, zawsze dąż wytrwale do celu." Eminem to naprawdę niezwykły przykład, jak można odbić się "od samego dna". Mówię tak też dla tego, że jestem jego wielką fanką. Pozdro dla wszystkich fanów Ema. Film polecam, jest świetny!A szczególnie tym, którzy krytykują Eminema, a słyszeli jego jeden tekst czy kawałek. Ten film pozwala im zobaczyć, przez co musiał on przejść, aby być teraz tym, kim jest.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

Dokładnie :)

Eminem11

no chyba mało filmów widziałaś...albo chwalisz ten film tak bo jesteś fanka Eminema. Nie mowie ze jest zły bo nie jest, osobiście mi sie podobał ale bym nie powiedziała ze jest to najlepszy film jaki oglądałam ani nawet jeden z najlepszych.

ps. byłaś w Detroit?;>

ocenił(a) film na 10
Eminem11

JoinMe ja wyrażam tylko swoją opinię a filmów to widziałam już sporo. I może masz racje ze po części tak go chwala ze jestem jego wielką fanką ale np. 50 Centa też lubię a "Get Rich or the train" juz mi się tak nie podobał.
P.S. Skąd wies moze bylam moze nie?? ;)

Eminem11

get rich or the train????????? die tryin? :D

ocenił(a) film na 10
iiizabela

Weź sie nie czepiaj dobra????? Nigdy nie lubiałam Anglika :P

Eminem11

no to sie pytam czy byłaś jeśli tak piszesz.
Wiem ze bardzo dużo zalezy od tego kto kra w filmie ja np bardzo lubie Bena Fostera i filmy z nim tez.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

hehe masz na myśli tego piłkarz?? ;) Nie no a tak serio to jest spoko a szczególnie mi sie podobal w "X-Menach" i w "Telefonie" (W tym drugim to naprawde duuużo zagrał... :P)

ocenił(a) film na 10
Eminem11

A tak wogóle to należy ci się duży szacunek, że nie wyzwałeś mnie od debilki która nie zna się na filmach. Taka kultura na forum to naprawdę rzadkość więc jakby to powiedział 50 Cent: "Respect" Hehe :P

Eminem11

wiesz kazdy ma inny gust i nie ma sensu sie o takie rzeczy kłucic;)

Ale piosenka do 8 Mili jest naprawde dobra;)

ocenił(a) film na 10
JoinMe

My to wiemy ale nie każdy. Więcej takich jak ty na FW.

Wiem że dobra moja ukochana ;P

ocenił(a) film na 6
Eminem11

osobiscie nielubie tego typu muzyki jaki reprezentuje eminem,ale trzeba przeznac ze film jest calkiem dobry(czego niemozna powiedziec niestety o samej grze eminema). ogolnie film wedlog mnie troche za dlugi. Ale i tak wymiata ostatnia "walka" :]

ocenił(a) film na 10
salus

Nom faktycznie nawet jako jego fanka muszę powiedzieć, że jego gra genialna nie była, ale zawsze mogła być gorsza. A żeby uznać ten film za wyśmienity to naprawdę trzeba być wielkim fanem rapu, inaczej uzna się go jedynie za dobry lub przeciętny. Pzdr dla fanów Ema i w ogóle rapu :*

Eminem11

co? on nawet nie zalicza sie do przecietnego filmu!, a filmow to musialas strasznie malo widziec(nie mow mi teraz o brak "respectu" czy jakies tam inne badziewie).
i co z tego ze pokazuje jaki ditroit jest ile masz takich filmow gdzie pokazuja prawdziwe zycie gett!(chocby np. CRASH)
"pozatym świetna gra aktorów i fenomenalna muzyka" to tez swiatczy o pewnym ograniczeniu w kinematografii, bo jezeli uwazasz, ze choc jedna osoba tam cokolwiek dobrze zagrala to oznacza, ze tak jest!
moral - pozostawiam bez komentarza!
pozatym slyszalem wiele tekstow eminema i mimo tego, niektore pisoenki sa dobre (zwlasza z 8 mili), nie lubie go i uwazam go za idiote(dobrze zarabiajacego idiote!) - dlaczego go nie lubie poniewaz obrazil mnie jako POLAKA w jednym ze swoich prowokacyjnych wywiadow! dlatego go od tego czasu nie slucham, bo nie bedzie mi patafian obrazal. jestem przekonany, ze nawet nie wie gdzie lezy Polska(jak 85 % amerykanow), wiec mowiac, ze jestes wielka fanka eminema, utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze nie jestes zbytnio rozgarnieta, bo dajesz pieniadze na plyty komus ktory cie poprostu obrazil, chyba ze jest ci to obojetne, ze ktos obraza twoj kraj!!!

ocenił(a) film na 10
emu_

"pozatym świetna gra aktorów i fenomenalna muzyka" to tez swiatczy o pewnym ograniczeniu w kinematografii, bo jezeli uwazasz, ze choc jedna osoba tam cokolwiek dobrze zagrala to oznacza, ze tak jest"
Choćby Brittay Murphy (pewnie źle napisałam nie czepiajcie się) - jej gra była świetna i tą rolą udowodniła, że nie jest tanią aktoreczką z komedii romantycznej

"moral - pozostawiam bez komentarza!" - no jeśli ty go nie widzisz to obejrzyj film jeszcze raz, choć w sumie to nie moja sprawa

Jak pokażesz ten wywiad to ci uwierzę. NIE MA ŻADNEGO DOWODU że Em obrażał Polskę, pewnie słyszałeś od kumpla o jakimś wywiadzie i już puszczasz po necie jakieś plotki. Eminem nigdy nie obrażał Polski.

Pzdr dla fanów



Eminem11

no widzisz nie tylko czytalem ten wywiad, ale rowniez go ogladalem w wiadomosciach muzycznych mtv, gdzie pokazywali wsyzstkie jego kontrowersyjne wypowiedzi! taki fan, a nawet nie wie co jego idol mowil o nim samym! (tak btw w tym wywiadzie rowniez obrazil zydow!)
co do murphy dla mnie to aktorka jednego sukcesu(ni komu ani slowa)sztucznie sztucznie i jeszcze raz sztucznie!
no ciekaw jestem jak jest moral, oswiec mnie prosze !
drugi raz tego nei bede ogladal bo szkoda mi 1,5 godziny!


a tak pozatym wejdz na transrator i przetlumacz sobie niektore z jego pisenek, bo sadze ze nie masz pojecia o czym on "spiewa"! aha a przede wszystkim posluchaj jego wypowiedzi!

emu_

aha jeszcze jedno eminem zostal wypromowany przez dr. dre tak samo jak snoop dog, 2pac, 50 centa i ice cuba!

ocenił(a) film na 10
emu_

O na MTV - tego jeszcze nie było, muszę sobie zapisać. Słyszałam już na RTL7, na TVN i na VHR1. Na MTV widzę pierwszy raz.

Morał napisałam w mojej pierwszej wypowiedzi, w poście na samej górze.

Skąd możesz wiedzieć, czy ja wiem o czym on gada? Wyobraź sobie że czytałam większość jego tekstów (Niektóre tyle razy że aż znam na pamięć w dwóch językach ;p) więc nie mów o takich głupich założeniach.

P.S. - Eminem nie śpiewa tylko rapuje. To nie to samo. Wiesz co by było jakby każdy raper zaczął śpiewać?? (50 Cent - <lol2>)

ocenił(a) film na 10
Eminem11

Aha a propos to każdy raper został przez kogoś wyhaczony, i to nie jest to samo jak "promowanie przez MTV". Promowana przez MTV to była Paris Hilton która gówno robi i jest sławna.

Eminem11

no widzisz
1. pogoladaj i poczytaj swojego idola co robi zeby zostac slawny! gdyby nie to, ze obraza wszystkich kogo popadnie no(w tym ciebie i mnie) i wsparcie dr. dre, to bylby typowym debilem klasy 0 z USA
siwtne porownanie do paris hilton ona zrobila to samo co on i ona skandalistka i on skandalista, promowanie przez tatusia, promowanie przez dre!
to skoro znasz je na pamiec to gratuluje ! teraz posluchaj jego wypowiedzi dla mediow !
jak dla mnie nie ma roznicy w slowie rapuje a spiewa !

ocenił(a) film na 10
emu_

1. oglondam i czytam mnówstwo wywiadów z Eminemem i wyobraź sobie, że gdyby np. 2pac też nie obrażał kogo popadnie i gdyby nie to, że jego przyjaciółka nie poznała by go z Digital Underground to też by nie był legędom rapu - tak to można powiedzieć po prostu o każdym. Eminem wcale nie jest promowany przez Dre. Pomagał mu w trzech płytach i jest producentem więc z całym szacunkiem nie mów, że Eminem jest "niczym Paris Hilton" bo gdyby nie Dre to Em rapował by tak i tak. A co by było gdyby Paris nie odziedziczyła fortuny przez tatusia? Nie była by ani pseudo aktorką, modelką ani piosenkarką. I to lepiej ty sobie trochę poczytaj o Eminemie bo Em nie gnoji np. Moby'ego dla sławy (w przeciwieństwie do Paris - pokazywanie się bez majtek na imprezie) tylko dlatego, że "jeśli coś uważa za gówno, to nie boi się tego powiedzieć". Jest po prostu szczery. A jego wypowiedzi słyszałam już bardzo dużo. Zresztą nie dziw się, że Em tak obraża kogo popadnie - nie miał fajnego życia i teraz po prostu odreagowuje trudne dzieciństwo. Wątpie że ja, albo ty albo kto kolwiek na Filmweb miał takie życie - wystarczy posłuchać sobie takich kawałków jak "If I had", "Mockingbrid", "Cleaning Out My Closet" albo "Rock Bottom." Śpiewa to np. Micheal Jackson a rapowanie to bardziej gadanie w rytm muzyki. No ale oki nie czepiajmy się szczegułów. Sory za nie przejrzystość tekstu ale nie chce mi się robić tak zwanych akapitów :)

P.S. No i teraz przynajmniej widzę że nie mam do czynienia z dzieckiem.

Eminem11

ciesze sie bardzo ze ogladasz i czytasz, ale zastanawiam sie czy to ze mial trudne dziecinstwo jest dobrym usprawiedliwieniem tego ze wsyzstkich gnoi i obraza?(zobacz sobie historie stna tookiego williamsa, tez trudne dziecinstwo, amimo tego nie obrazal innych !)!, nie twierdze ze 2pac tez dobrze robil!

dla mnie obrazanie innych w tak tepy i zenujacy sposob jak to wlasnei robi eminem jest poprostu smieszne!. mozna obrazac ludzi (sma to bardzo lubie) ale nie w taki sposob. tak tylko plebs robi, ups zapomnailem on sie wlasnie z tej klasy wywodzi, no ale coz taki stan tookie williams podciagnal swoj poziom intelektualny wiec czemu i by on nie mogl tego zrobic ?!
gdyby nie dre to eminem nie wyszedl by poza ditroit, a jezeli by mu sie to udalo to i tak by takiej kasy by nie zbil!

co do paris to sie zgadzam wszystko "osiagnela" dzieki tatusiowi! tak samo jak eminem dzieki dre!

co do moby`ego to emienm nie moze sie nawet porownywac do niego,a nie wspomne o obrazaniu!

pozatym nawet jesli uwaza cos za gowno, to po co wyraza to na glos, mnie gowno obchodzi co on uwaza za gowno i szczerze mowiac to wole sam ocenic czy cos jest gownem, niz mi ma mowic chopak ktory nie ma matury (tego nie jestem pewien na 100%, ale mozna to zamienic na mgr. jesli ma mature chociaz watpie czy skonczyl podstawowke, ale nie wiem,moze sie myle !)

a ja jestem pewien ze na filmwebie jakas osoba ma gorsze zycie niz on !

tez tak mysle zeby sie nie trzepiac szczegolow :)

ocenił(a) film na 10
emu_

Heh
Drogi Emu

Każdy człowiek jest inny, więc może Tooki Willams nie potrzebuje czegoś takiego jak "wyładowanie frustracji". Z drugiej strony należy się cieszyć, że Em o tym rapuje, bo jak sam mówi: "Gdybym nie rapował i nie mógł przelać na papier wszystkich swoich uczuć, emocji, to chyba bym eksplodował. Po prostu wziął bym spluwe i poszedł kogoś zaj***ć."

A w jaki inny sposób, tak zwany "nie żenujący i tępy" można obrażać ludzi?? Obraza to obraza i nie ma o czym mówić. A patrząc tymi kategoriami "gdyby nie Dre Em był by nikim" można powiedzieć o każdym. Czy Micheal Jackson byłby dzisaj tym kim jest gdyby nie Motown Records? A czy Britney Spears byłaby dzisaj tym kim jest, gdyby nie Eric Foster Whitey?? No więc właśnie. Nie ciągnijmy więc zatem tematu Paris Hilton bo wymieni przeze mnie wyżej artyści na pewno by śpiewali gdyby nie to, że odkryła ich właśnie ta osoba. To się tyczy również Ema. Może nie w takim stopniu ale zawsze. A obaj dobrze wiemy kim by była Pariska gdyby nie pieniądze.

Według mnie o zupełnie na odwrót, to Mobego nie ma co porównywać na Eminema, wystarczy popatrzeć na popularność i sprzedarz płyt. No ale ty masz swojego idola, ja mam swojego a o gustach się nie dyskutuje więc pozostawmy temat "Moby kontra Eminem" w spokoju.

A jeśli Eminem uważa coś za gówno, to może to powiedzieć, bo przecież istnieje coś takiego jak wolność słowa. Ciebie może nie obchodzi co Em nazywa gównem, ale jego fanów jak najbardziej. A Eminem wygłasza tylko swoją opinię, jego fani chcą ją znać. On wcale nie mówi "nie wolno wam słuchać Kryśki bo według mnie to zwykła dziwka" - jak mu się coś nie podoba to mówi to za siebie a nie narzuca swoich poglądów innym. A tak dla twojej informacji to tak, Em nie ma matury, ale według mnie nawet jeśli ktoś nie ukończył podstawówki to może mieć swoje zdanie na określony temat.

No i co do tego "a ja jestem pewien ze na filmwebie jakas osoba ma gorsze zycie niz on" to to są tylko moje przypuszczenia, ale myślę, że jeśli nie wiesz, czy Eminem zdał maturę (tak dla informacji to "stanął" na 3 gimnazjum) to myślę, że w całą resztę jego życia też za bardzo się nie zagłębiałeś - znasz tylko ogólne fakty, no ale mogę się mylić.

Eminem11

hymm wyladowanie flustracji to nie jest usprawiedliwienie dla mnie, nie ma 5 lat przeciez !
no nie sadze zeby taka (przepraszam pewnie cie to urazi ale coz) ciota byla wstanie kogos zabic !

ooooo tu widze twoja mala wiedze na ten temat, obraza to sztuka! wiekszosc ludzi nie umie tak naprawde obrazic drugiej osoby! ufam, ze wiesz, ze slowa najbardziej bola! jezeli mowisz do kogos ty skurw.... ty kurw... to mnie to np. nie obraza tylko smieszy, bo mowiac cos takiego facet sam sie poniza i tylko potwierdza ze jest kapletnym debilem! a eminem wlasnie tak robi ! dlatego uwazam jego wypociny i wypowiedzi tak zwnae "obrazy" za smiesznie glupie i tepe!
najlepsza obraza to metafora i ironia ale nie bede sie wywodzil na ten temat bo to dosc rozlegla sprawa :)

co do promowania to faktycznie zostawmy temat !

moby nie jest moim idolem( tak btw nie mam zadnego idola :))! co do popularnosci to odpowiem ci ze eminema sluchaja dzicieciaki a ich jest wiecej niz licealistow i studentow! dlatego ma wieksza sprzedalnosc plyt !:)
za pare lat jak bedziesz slyszala eminema to sie rozesmiejesz i powiesz kurde jak ja moglam tego sluchac !

wlasnie o to chodzi zebyscie nie sluchali "kryski" to jest taki tekst podprogowy . niby nie zabrania, ale gwaratantuje ci ze takie teksty bardzo pomagaja w reklami i niszczeniu konkurencji!
a tak btw czemu ci interesuje co lubi a co nie ? bo mnie to zaintrygowalo!

owszem nie znam jego zycia i nie chce poznawac, bo nie jest na tyle intresujaca osoba zeby tracic na to czas ! ale tak tez myslalem ze nie moze miec matury bo nie jest zabardzo rozgarniety !
pozdr



ocenił(a) film na 10
emu_

Może i 5 lat nie ma ale nigdy nie możesz być pewnien co zrobił by gdyby nie był tym kim jest teraz, a tak na marginesie to

Przysłowie Eminema które możemy usłyszeć w większości jego utworów to "fuck the world" więc nie dziw się, że po prostu zalewa mu to jak kogoś obraża. Zresztą jeśli naprawdę coś uważa się za gówno, to nie ma sensu tracić nad tym czasu i po prostu się to mówi.

Uwierz mi za parę lat na pewno nie roześmieję się na myśl o Eminemie gdyż on strasznie wpłynął na moje życie, jak chcesz to zobacz sobie mój post w temacie o Eminemie. A dla twojej informacji to na ostatnim koncercie grupy wiekowe publiczności zanotowało się od 5 lat do 55 (!).

No i co jak Eminem nie lubi Aguliery to nie może tego powiedzieć tylko dlatego że inny przestaną jej słuchać?? Ciebie to może nie interesuje bo jak już napisałeś nie masz idola więc może mi być trudno ci to wytłumaczyć.

No i to że nie znasz jego życia przyczynia się też do tego że nie wiesz skąd w nim tyle złości i uwierz że gdybyśmy też przeżyli tyle co on to musiałbyś ją wyładować bez względu na wiek.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

Sory tam nie dokończyłam - tak na marginesie to ciota to jest gej albo lesba.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

A tak z ciekawości - czy ty słuchasz rapu??

Eminem11

1. slucham kazdego rodzaju muzyki procz jazzu ! (tzn hip hopu <oczywiscie gł. wrecz tylko poslkiego>, metalu rocka blusa techna etc.

2. wiesz mozna uwazac cos za przyslowiowe gowno, tylko po co robic z tego takie wilkie cos tzn " robi z igiel kombajn "

3. to jakie mial dziecinstwo nie zwlania z odpowiedzialnosci za glupote !

4. wiesz i ty wiesz i ja wiem ze wiekszosc amerykanow to debile, wiec nawet tam mogl byc 60 latek nie robi to roznicy ze gl i dominujaca grupa odbiorcow jest grupa w wieku 10-16 lat. i to jest bardzo przykre, bo w tak molodym wielu sluchaja piosenk gdzie jest tyle agresji co filmach tarantino!
jest jeszcze jeden powod dlaczego go nie lubie, bo facet poglebia w spoleczenstwie twierdzenie "" jest ku*** do dupy""

5. no ale powiedz mi w jakim celu jest ci potrzebne wiedza co on lubi a co nie ?! sprobuj moze zrozumie !

6. znam ludzi co przezyli pieklo, a sie tak nie zachowuja!


emu_

ciota tez ma inne znaczenie obrazliwe tzn. stwierdzenie o kims, ze jest niezaradna ciamajda i fajtlapa w brzydki sposob!

ocenił(a) film na 10
emu_

2. No to raczej przysłowiowe gówno nie jest bo w to się w większości jego piosenek powtarza.

3. No i widzę że tutaj to ty masz małe pojecie. EminEma gnoili przez całe życie, widzę że ty nie masz tak zrąbanego życia, więc znowu będzie mi trudno mi ci to wytłumaczyć.

4. "To jasne, że teraz dzieciaki będą chowały moje płyty, przed wzrokiem ich starych (...).Na mojej płycie jest wyraźnie napisane, że płyta jest dostępna od lat 18, co nie znaczy, że nie rzucą się na nią młodsze dzieciaki. Ale sokoro jest ograniczenie wiekowe, to nie ja już za te dzieciaki odpowiadam. Odpowiedzialność spoczywa na rodzicach." No i co do tego "jest ku*** do dupy" to jeszcze raz radzę żebyś się zainteresował jego życiem, bo nie wiem, czybyś mówił, że świat jest piękny, gdybyś się wychowywał w gettcie, gdzie po mordzie dostajesz za to, że jesteś biały a matka w dniu śmierci twojego wujka powiedziała by ci "szkoda, że to nie byłeś ty". Posłuchaj sobie jego piosenek "Rock Bottom" albo "If I had" i będziesz wiedział o czym mówię.

5. Wpisz sobie na Filmweb w wyszukiwarce "Eminem" i poszukaj mojej wypowiedzi. Powinno być nawet w gorących tematach i będziesz miał odpowiedź.

6. To samo co w 3 punkcie - zresztą skoro go nie znasz to skąd możesz wiedzieć jakie piekło on przeszedł??



P.S. Rada na przyszłość - zanim się wypowiesz na określony temat to najpierw dobrze to poznaj.

ocenił(a) film na 10
emu_

2. No to raczej przysłowiowe gówno nie jest bo w to się w większości jego piosenek powtarza.

3. No i widzę że tutaj to ty masz małe pojecie. EminEma gnoili przez całe życie, widzę że ty nie masz tak zrąbanego życia, więc znowu będzie mi trudno mi ci to wytłumaczyć.

4. "To jasne, że teraz dzieciaki będą chowały moje płyty, przed wzrokiem ich starych (...).Na mojej płycie jest wyraźnie napisane, że płyta jest dostępna od lat 18, co nie znaczy, że nie rzucą się na nią młodsze dzieciaki. Ale sokoro jest ograniczenie wiekowe, to nie ja już za te dzieciaki odpowiadam. Odpowiedzialność spoczywa na rodzicach." No i co do tego "jest ku*** do dupy" to jeszcze raz radzę żebyś się zainteresował jego życiem, bo nie wiem, czybyś mówił, że świat jest piękny, gdybyś się wychowywał w gettcie, gdzie po mordzie dostajesz za to, że jesteś biały a matka w dniu śmierci twojego wujka powiedziała by ci "szkoda, że to nie byłeś ty". Posłuchaj sobie jego piosenek "Rock Bottom" albo "If I had" i będziesz wiedział o czym mówię.

5. Wpisz sobie na Filmweb w wyszukiwarce "Eminem" i poszukaj mojej wypowiedzi. Powinno być nawet w gorących tematach i będziesz miał odpowiedź.

6. To samo co w 3 punkcie - zresztą skoro go nie znasz to skąd możesz wiedzieć jakie piekło on przeszedł??



P.S. Rada na przyszłość - zanim się wypowiesz na określony temat to najpierw dobrze to poznaj.

ocenił(a) film na 10
emu_

2. No to raczej przysłowiowe gówno nie jest bo w to się w większości jego piosenek powtarza.

3. No i widzę że tutaj to ty masz małe pojecie. EminEma gnoili przez całe życie, widzę że ty nie masz tak zrąbanego życia, więc znowu będzie mi trudno mi ci to wytłumaczyć.

4. "To jasne, że teraz dzieciaki będą chowały moje płyty, przed wzrokiem ich starych (...).Na mojej płycie jest wyraźnie napisane, że płyta jest dostępna od lat 18, co nie znaczy, że nie rzucą się na nią młodsze dzieciaki. Ale sokoro jest ograniczenie wiekowe, to nie ja już za te dzieciaki odpowiadam. Odpowiedzialność spoczywa na rodzicach." No i co do tego "jest ku*** do dupy" to jeszcze raz radzę żebyś się zainteresował jego życiem, bo nie wiem, czybyś mówił, że świat jest piękny, gdybyś się wychowywał w gettcie, gdzie po mordzie dostajesz za to, że jesteś biały a matka w dniu śmierci twojego wujka powiedziała by ci "szkoda, że to nie byłeś ty". Posłuchaj sobie jego piosenek "Rock Bottom" albo "If I had" i będziesz wiedział o czym mówię.

5. Wpisz sobie na Filmweb w wyszukiwarce "Eminem" i poszukaj mojej wypowiedzi. Powinno być nawet w gorących tematach i będziesz miał odpowiedź.

6. To samo co w 3 punkcie - zresztą skoro go nie znasz to skąd możesz wiedzieć jakie piekło on przeszedł??



P.S. Rada na przyszłość - zanim się wypowiesz na określony temat to najpierw dobrze to poznaj.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

Sory że trzy razy ale mam włączone sto tysięcy programów i mi się komp tak zacina że niemożliwe :P

Eminem11

nic sie nie stalo tez tak mam !:)

myslisz ze mnie nie gnoili ? oj nawet nie wiesz jak bardzo!
ja uwazam mobing i gnojenie za bardzo pozytywny aspekt bo uczy charakteru!
ale nadal nie widze tego ze to moze go usprawieliwiac! mysl dalej jak mi to wytlumaczyc !

nie ma nic lepszego niz zakazany owoc i on o tym dobrze wie. taki chwyt reklamowy! a co do tych rodzicow to nie sadze zeby to oni byli w 100 % winni wszystkiemu! pozatym jak by twoi rodzice przestrzegali nakazow to bys nie mogla go sluchac !

a co mnie to obchodzi ze zyl w gettcie ?? ja mam dosc swoich problemow nie bede sluchal jego ! pozatym znam ludzi ktorzy mnieli pieklo w domu, a przy nich on mial 7 niebo za dziecinstwo!

poniewaz znam swiat i interesuje sie zyciem ludzi w gettcie i lalus ktory macha mikrofonem ze jest mi zle jaki ten swiat jest poje*** Kur** poprostu mnie rozwala! jak bym mial takie dziecinstwo jak on posiwecil bym 80% swego majatku na pomoc w gettach. ale kasa zawsze odbija !
nie potrzebuje znac jego histori zeby ocenic go za malo inteligetnego bogatego lalusia ktory nawet sie wypowiedziec nie umie bez laciny!

ocenił(a) film na 10
emu_

Tak a pobili cię w wieku 10 lat tak że dostałeś krwiaka i leżałeś w śpiączce dlatego że jesteś biały?? On jest gnojony do dzisiaj.

Więc co on ma jeszcze zrobić: nałoży nakaz od osiemnastu lat to źle, ale jakby nie nałożył to by było jeszcze gorzej. Więc co ma jeszcze zrobić?? To tak jakbyś oskarżył "Malboro" o to, że przez nich palą trzynastoletnie gówniarze. A przecież dziecku nikt papierosów nie sprzeda. Tak samo jest z EminEmem.

"ja mam dosc swoich problemow nie bede sluchal jego" A wiesz, dla kogo stworzona jest jego muzyka? Posłuchaj sobie piosenki pt. "Stan", gdzie jego fan pisze do niego w liście: "Moja dziewczyna jest zazdrosna, bo nawijam o tobie całą dobę
Ale ona nie wie jak dobrze cię znam, jak nikt inny
Ona nie wie, jak to jest dorastać takim ludziom jak my". A po chwili dodaje: Nigdy nie myślałem o tym, że będę się kiedyś utożsamiał z twoimi tekstami (...) Więc kiedy mam gówniany dzień, włączem je sobie i się wyluzowuję
Bo nie potrzebuję mieć więcej problemów, więc problemy o których śpiewasz pozwalają mi kiedy mam deprechę..."

Akkurat jeśli chodzi o pomoc młodzieży w tak zwanych gettach, to on udziela się bardzo charytatywnie: min. sprzedawał złote cegły ze swoim podpisem a zebrane pieniądze poszły na poprawienie warunków mieszkańców 8 mili, sprzedawał kolekcję butów z dedykacjami jego i zespołu D12 - rzecz poszła na trudną młodzież i dużo innych. Jak sam mówi: "Chcę pomóc tym, którzy nie mieli tyle szczęścia co ja". A co ostatniego zdania to się baaaaardzo mylisz.

Wypowiedziec bez laciny?? Możesz wytłumaczyć??

Pzdr

Eminem11

nie ale zanm takich co pobili ! myslisz ze eminem jest jedynym ktory mial trudne dziecinstwo ?

nikt nie sprzedaje fajek 13 latkom, gdzie ty mieszkasz ze tak masz ?
zakazany owoc najlepiej smakuje !

co do tej piosenki to sie nie wypowiadam !

wow ale mi pomoc facet moze plywac w kasie a raz na jakis czas robi jakies rzutki, to mozna porownac jak pomoc do afryki!

ile razy on przeklina w wiekszosci swych piosenke ?
ile przeklina jak wogole wypowiada sie, teraz juz mniej ale wczesniej !

ocenił(a) film na 10
emu_

Nie nie myślę że Eminem jedyny miał trudne dzieciństwo. Posłuchaj sobie DOBRZE rapu to będziesz wiedział, że trudne życie miało większość raperów.

No to właśnie piszę, że nikt trzynastolatkowi fajek nie sprzeda, przeczytaj sobie jeszcze raz dobrze moją wypowiedź. "zakazany owoc najlepiej smakuje !" to co on ma jeszcze zrobić?? Jak wprowadzi zakaz od osiemnastu lat to jest źle, a jak nie wprowadzi to jest jeszcze gorzej. Nawet jakby wam w dupę wszystkim wlazł to by było źle.

Nie wiem o co ci chodzi "co do tej piosenki to sie nie wypowiadam !" - nie wiem, może zabrakło ci już sensowych argumentów??

"wow ale mi pomoc facet moze plywac w kasie a raz na jakis czas robi jakies rzutki, to mozna porownac jak pomoc do afryki!" Od czasu do czasu?? Poczytaj sobie o nim trochę, on ciągle ma jakieś udziały dla pomocy dla ludzi z tak zwanych gett.

"ile razy on przeklina w wiekszosci swych piosenke ?
ile przeklina jak wogole wypowiada sie, teraz juz mniej ale wczesniej !"
A jaki raper nie przeklina?? Weź się troche rapem zainteresuj zanim taką głupotę napiszesz bo żeby mieć wąty do EminEma to już naprawdę jest aż śmieszne.

Eminem11

i wlasnie o to chodzi wszyscy z nich to sa nieroby i debile. zrobia kariere plyta i potem jest taki emienm, snopp doog , 50 C itd.
nie obchodzi mnie to jak oni mieli trudo w dziecinstwie, trzeba bylo sie uczyc, wyprowadzic, albo isc do roboty mozliwosci jest xyz i jak slysze to ze nie mialem mozliwosci sie wybic to mnie to rozwala.

nie kumasz bazy z tymi fajkami. prawie wszedzie sprzedaja 13 latka fajki dragi i alkohol.
ja bym proponowal wogole nie tworzyc takich piosenkek ktore sa od 18 lat. bo jaki jest ich cel?

mam duzo argumentow zeby z toba dyskutowac !

wiesz bill G. zalozyl fundacje gdzie lacznie z zyskow na te konto jest przelewane 3/4. z tego 1/2 idzie na inwestycje a druga 1/2 do jego kasy.
czemu on nie moze tak zrobic ??

a co mnie inni interesuja, mowimy o nim! to ze inni tak robia to znaczy ze i on musi ? czyzby twoi idol balby sie wybic i nie byc jak inni ?? ;)
i powiem ci ze wlasnie od takiej glupoty polowa naszego spoleczenstwa nie umie sie dobrze wyslowic !
wiec odpowiedz sobie na pytanie czy faktycznie przeklinanie to tylko taka blaha glupota, czy juz moze problem spoleczny?

ocenił(a) film na 10
emu_

No to ja już nierozumiem: przecież jak ci się pytałam, czy słuchasz rapu to powiedziałeś, to powiedziałeś, że tak, a teraz mówisz, że wszyscy raperzy to debile?? No to jak w końcu, słuchasz, czy nie??

Co do tych fajek to się chyba nie zrozumieliśmy, ale to też jest szczegół więc zostawmy to w spokoju. No ale wiesz, jak nie tworzyć piosenek od 18 lat "bo jaki jest ich cel"?? To tak samo jak: lepiej nie tworzyć playboyów, filmów od osiemnastu lat (nie koniecznie porno) i innych pierdów od pełnoletności.

No to skoro masz tyle tych argumentów to dlaczego piszesz "co do tej piosenki to się nawet nie wypowiadam" - sory jak coś nie dokładnie, bo cytuję to z pamięci.

Ej możesz jeszcze raz napisać ten akapit ale tak trochę wyraźniej bo ciężko mi to zrozumieć?? Nie chodzi mi o znaki. Thx z góry

EminEm już jest inny, wiesz pewnie o czym mówię ;) No skoro ty niby też miałeś takie nieciekawe dzieciństwo, to chyba powinieneś wiedzieć, że przeklinanie "na uliach" to codzienność?? Zresztą wątpie że ty tego nie robisz.

Eminem11

no i co ztego ze inni raperzy mieli trudne dziecinstwo, wydaje mi sie ze mowimy tu o eminiemie ? sam jest sobie winnien! czemu sie nie wyprowadzil ? czemu sie nie uczyl? czemu nie pracowal i nie wyjechal potem ?

nie skumalas bazy z fajkami! kazdy 13 latek jak by chcial to kupi sszlugi! i to w kazdym sklepie!
a po co musi robic plyty zeby byly od 18 lat ? czemu musi byc ten znaczek na jego plytach ? nie moze bez przeklinania zaslynac ??

mam duzo argumentow!

wezmy takie billa G. ktory poswieca 3/4 zysku na fundacje dla dzieci, afryki itd z czego ta 1/4 jest dzielona na pol. jedna polowa idzie na inwestycje i 1/2 do kieszeni. czemu on tez tak nie moze zrobic ?

dzieki tobie wlasnie eminem spadl jeszcze bardziej w moich oczach! czemu nie moze spiewac bez przeklenstw(lub tylko czasem, bo sa momenty kiedy nalezy uzyc np slowa fuck) musi byc tacy jak inni, nie moze wyrobic wlasnego stylu ?
glupota - przeklinanie ?? hymm nie wiem czy wiesz ale ponad polowa ludzi w samej polce nie umie sie wyslowic bez slowa kur**. rzeczywiscie ta glupota to jest jedynie obecnie problem spoleczny, ale to nic :)

ocenił(a) film na 10
emu_

"czemu sie nie wyprowadzil" - no i tu znowu proponuję sobie posłuchać "Rock Bottom". Czemu nie pracowal?? I ty naprawdę miałeś takie straszne dzieciństo?? No jeśli tak sam powinieneś znać odpowiedź na te pytania. A jeśli nie umiesz to o życiu wiesz gówno i się zdrywasz na tekiego z ulicy.

No cała reszta to już w poście powyżej.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

P.S. Według ciebie EminEm naprawdę nie ma własnego stylu i jest taka jak cała reszta?? Wystarczy spojrzeć na jego kolor skóry.

Eminem11

nie wzdrygam sie na ludzi z ulicy ! wiem o zyciu wiecej niz ty bo mam wiecej lat, ale to nie wazne!
jezeli sie chce t sie to zrobi! wiec mi nie wciskaj tu jakiejs poiosenki ktora zapewne wyjasnia dlaczego bylem takim nierobem i nie pracowalem i sie nie wyprowdzielm! gowno - jak sie chce to sie na uszach stanie eby osiagnac cel. tylko pierdoly zyciowe mowia, a ja nie mialem jak bla bla bla !

to ze slucham rapu i hip hopu nie znaczy, ze uwazam ich za bardzo inteligentnych ludzi !
i nadal podtwierdzam ze to sa debile, znasz jakiegos rapera po studiach ? bo ja np nie znam badz nie wiem ze ma tytul magistra !

filmy od 18 lat musza byc( nnie mowie tu o tepych horrorach gore slashery i wszystkie chore filmy jak np. pachnidlo) film ma ogranczenie wiekowe (w wiekszosci przypadkach) dlatego, poniewaz gostek w wieku 15 lat nie zrozumie np. filmu tozsamosc, bo jest jeszcze za smarkaty!
natomiast playboye i inne pierdoly sa potrzebne z powodu pracy ! wyobrazasz sobie nagle zamknac wszystkie wytwornie i zwiazane z tym fabryki papierosow?/ ile ludzi by stracilo prace ?

czasam lepiej zamilknac !

mickel jackson tez jest inny, no mzoe nie teraz, ale byl i zarobil 10 razy wiecej niz eminem. pozatym co go rozni od innych oprocz koloru skory ?

ocenił(a) film na 10
emu_

Skąd wiesz ile ja mam lat?? No i właśnie o to chodzi, że Eminem stanął na uszach. A po kiego grzyba mi się pytasz dlaczego nie pracował i tak dalej, skoro jak ci daję odpowiedź to masz wąty "nie wciskaj tu jakiejs poiosenki ktora zapewne wyjasnia dlaczego bylem takim nierobem". Pomyśl, zanim coś napiszesz, bo jedno zaprzecza drugiemu.

No wiesz, jak ma się talent no to "Magister doktor inżyier ksiądz (<lol2>) Marshall Mathers" raczej ci nie potrzebny

Piosenki od 18 też są, bo w jego piosenkach jest dużo przekleństw.

Tak Jackson jest faktcznie inny, nikt się jeszcze nigdy tak nie skroił. Ale nie porównuj Eminema do Jacksona bo to jak porównywanie Beascrett Boys do Tokio Hotel. Nie wiesz co go różni od innych raperów?? Choćby rymy: 50 Cent, The Game, Snoop Dogg i cała reszta gangstów mają obcykany tylko jeden temat: dziwki, ulica i gangsterskie porachunki z kumplami. A EminEm oprócz tego śpiewa o swoich problemach (np. "Mockingbrid"), wymyśla sobie i tworzy zupełnie nowe historyjki, jakby komiksy ze swoich piosenek, które pojawiają się dość często, np. Stan, Ken Kannif itp.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

P.S. daruj sobie z tym wyzywaniem EminEma od debili, bo jeśli naprawdę go tak nie lubisz do idź do lasu i się wykrzycz. No chyba, że chcesz mi zrobić na złość, no to tak na przyszłość - to mnie kompletnie nie rusza.

Eminem11

bo wiem ze nie masz wiecj lat niz 16. tak wynika mniejwiecej z twoich postow!
emienm nie stanal na uszach chlopak mial po prostu szczescie, nic wiecej!
wiesz wiele ludzi chce usprawiedliwic sie dlaczego sa takimi debilami. on pisze piosenki drugi opowiada ze tata go bil!
kazdy glupek zdaje mature a ten inteligent jej nie ma ! ale napewno i powiesz ze przez to ze mial takie dziecnstwo !

talent to tylko 25% sukcesu, 60% to praca, a 15% szczescia !
pozatym nie kumam z tym mathersem ?

wlasnie mowie ze w jego pisosenkach jest duzo przeklenstw, tylko po co, aha zapomnailem jest za glupi zeby sie wypowiadac bez przerywnikow. dobra teraz se to uswiadomilem!

nie jackson byl 3 najlepiej zarabiajacym czlowiekiem w USA. to ze dal sie pociac to dlatego ze ta kasa mu odwalila w lbie. coz zdarza sie. ale jedno jest pewne zapamietaja go wszyscy, a eminema ? no moze jeszcze z 5 lat chlopak pociagnie, chyba ze znow zrobi skandal i tym razem powie ze araby to gnoje itd !
aha to mozna wlasnie porownac do kazdego nowego zspolu pankowego!, my nie spiewamy punk tylko hard punk itd. emienm nie wprowadzil nic co by bylo nowe w rapie czy hiphopie ! i taka jest prawda !

ocenił(a) film na 10
emu_

Tak dla twojej informacji to mam ponad 16 lat. Szczęścia też miał bardzo dużo, ale nie mów, że nic więcej, bo taki producent ja dr. Dre nie zwraca uwagi na byle jakiego rapera. Poznał już na pewno wiele, że tak się wyrażę, początkujących raperów i nie za każdego się zabrał.
A propo tej matury, no to mi pokaż jakiegoś człowieka który wyszedł z getta i ma maturę.

Nie twierdzę, że on nie miał szczęścia, bo miał ogromne, ale gdyby talentu nie miał, to by z tego nic nie wyszło. Bo Doktor Dre nie bierze się za byle jakich raperów. Marshall Mathers to jest jego nazwisko, mówię, że jeśli masz talent do rapowania, to tytuły magistrów, inżynierów i tak dalej ci się na nic nie przydadzą.

Tak, ale kiedy EminEm przeklina, to robi to z uzadnieniem, głównie pod wpływem emocji. Np. w piosence "Kim" co drugie słowo to jest "fuck" i "bitch", ale on napisał tą piosenkę kiedy byli strasznie skłóceni i miał jej do nawrzucania tysiąc rzeczy. Ona go wtedy zdradziła. A ile razy przeklina w takich piosenkach jak "Mockingbird" albo "Hailie's Song", które są o jego córce??

No to mówię ci, żebyś EminEma nie porównywał do Jacksona, bo to jak porównywanie Beastie Boys do Tokio Hotel. Nie wiem, dlaczego twierdzisz, że EminEm pociągnie jeszcze przez 5 lat, skoro jest jednym z lepszych raperów od lat 10. 2pac nie żyje już 11 lat a ciągle jest legendom rapu - był, jest i będzie, i nikt tego nie zmieni. Jestem pewna, że o EminEmie też tak będzie się mówiło. Jak ty możesz mówić, że EminEm nie wprowadził nic nowego do rapu?? EminEm śpiewa od 10 lat dla twoich informacji, on był do różnych nagród nominowany 41 razy, a z tego dostał 36 nagród - w tym Oscara i nominacja do Złotego Glogu. Był pierwszym raperem, który dostał Oscara, a jego drugi album sprzedał się w nakładzie 1.7 miliona egzemplarzy przez tydzień, wyprzedził nawet Snoop Dogg'a, więc nie pierdol, że EminEm nic nowego nie wnosi, bo te nagrody i cała reszta chyba o czymś świadczy??

Eminem11

no szczerze nie wierze ci ze masz wiecej niz 16 lat, ale to nie wazne!

co do dre to nie zgodzilbym sie bo tego nie wiemy.

napewno sie tacy znajda, ktorzy byli w gettcie i uciekli i zaczeli sie uczyc itd. ale debile wola prostrza droge rap, radziez bla bla bla!

wiesz jak bym nie mial matury to bym sie wstydzil tak ze nawet nie umialbym sobie w lustro spojrzec, bo tylko debile nie maja matury(czasem sa wyjatki, ale tylko czasem, ale eminem do nich nie nalezy).

i co z tego ze byl pod wplywem emocji ??
po pierwsze musisz wiedziec ze jak ja pisal to mogl byc , ale potem jak ja nagrywal to juz nie byl pod wplywem emocji!! a czlowiek ktory przeklina na swoja crke bez wzgledu co zrobila, to oznaka najwiekszego prostactwa jakie moze byc!
i dlaciebie to jest idol ktory przeklina na swoja corke. zona zdradzila go ok. mozna sie wkurwic ja tez bym sie wkurwil ale tak ?

wlasnie mozna ich dwoch porownac! nawet nie wiesz ile maja wspolnych cech :
1. obaj weszli na rynek zdominowany przez przeciwna rase
2. obaj zostali okrzyknieci krolami
3. obaj zarobili kupe kasy
4. obaj wpisali sie na karty muzyki
5. oby dwoje zdobyli wiele nagrod

tu pack stal sie symbolem, a to jest wielka roznica dzilaca jego a eminema !

emienm bedzie tak jak spice girls tylko to zalezy kiedy dzieciaki zmadrzeja!

nagrody - prawie wszystkie sa ustawiane, w szegolnosci oskary! pozatym to nie jest argument ze zrobil cos nowego!

porownaj drugi album jacksona a jego oraz uwzglednij w tym roznice wartosci dolara w czasach jakich byla sprzedawana plyta jacksona!

wymienilas tylko nagrody, ktore tak naprawde nic nie znacza, wymien cos co wprowadzil jako jedyny, cos nie do powtorzenia !
jackson ma swoj taniec, nie zapomniany teledysk thriller, ktory byl jednym z pierwszych teledyskow!

ocenił(a) film na 10
emu_

Temat mojego wieku zostawmy, bo i tak ci nie udowodnię.

No tu to się kłania logiczne myślenie - jeśli Dre nie zwracał by uwagi tylko na najlepszych to by nie był najlepszym producentem w hip hop'ie.

No to dalej, podaj mi chociaż jedną osobę (którą znam). "ale debile wola prostrza droge rap, radziez bla bla bla!" myślisz, że droga rapu jest prostsza od np. studiów??

A skąd ty wiesz, co byś zrobił, jakby twoja żona się gdzieś ku***ć poszła??
"a czlowiek ktory przeklina na swoja crke bez wzgledu co zrobila, to oznaka najwiekszego prostactwa jakie moze byc!
i dlaciebie to jest idol ktory przeklina na swoja corke" - przepraszam cię bardzo, ale muszę to powiedzieć: z takim tempakiem jeszcze nie gadałam. I to jest właśnie to, jak piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia - on nigdy w życiu na swoją córkę złego słowa nie powiedział.

1."Ale wtedy dostrzegam swoje dziecko i nagle nie jestem już szaleńcem. Wszystko nabiera sensu, kiedy patrzę w jej oczy."
2."Moja mała dziewczynka dorasta. Z dumą patrzę jak rośnie"
3."Słuchaj, kocham swoją córkę bardziej niż życie, ale mam żonę, która za wszelką cenę stara się to życie zamienić w piekło"
4. "Dziecko wróciło do prawowitego posiadacza. Nagle moje ramiona odczuły ulgę. To największy dar, jaki możesz otrzymać. Kamień spadł mi z serca... "
5."Hailie, pamiętasz jak mówiłem, że jeśli będziesz czegoś potrzebowała, to tatuś będzie przy tobie? I wiesz co? Tatuś jest z tobą i nigdzie nie odejdzie... Kocham cię"
6."wiem, że czasami to co się dzieje nie zawsze ma dla ciebie sens Ale co tatuś zawsze ci powtarza? wyprostuj sie mały żołnierzu trzymaj usteczka o co beczysz? masz mnie" - dla ciebie takie słowa to obraza??

Co do tych porównań, to EminEma i Jacksona raczej się nie porównuje, a wiesz dlaczego?? Ponieważ Jackson śpiewa pop, a w pop'ie dla ludzi "cywilizowanych" nie ma nic złego. A Eminem robi hip hop, czyli pokazuje całą prawdę, śpiewa o życiu na ulicy, pokazuje ludzką biedę - no ale wielu ludzi po prostu jej nie dostrzega. A o wiele więcej ludzi wychowało się w szczęśliwych, pełnych rodzinach itp. więc nie chcą wiedzieć, co dzieje się na ulicach. No ale to już zrozumieją tylko ludzi z gett, skoro ty piszesz że też jesteś z ulicy no to nie miałam podstawy żeby ci nie wieżyć, no ale wiesz jak ty napisałeś, że czemu nie szukał pracy itd. to zaczynam w to wątpić. Jak to Em mówi na początku piosenki "Rock Bottom": "Ej, Yo! Ten kawałek dedykuję wszystkim szczęśliwym ludzią, wszystkim szczęśliwym ludzią, co mają poukładane życie, i nie mają pojęcia jak to jest być bez jebanego grosza"

No to ja mogę się o wszystko założyć, że po śmierci EminEm też będzie zaraz po 2pacu, Biggim i Beastie legendom rapu.

"emienm bedzie tak jak spice girls tylko to zalezy kiedy dzieciaki zmadrzeja!" - Nie no tu to się nieźle uśmiałam, na prawdę myślisz, że jak ktoś jest królem od 10 lat to nagle wszycy przestaną go słuchać??

Heh, patrząc tymi kategoriami - wszystkie nagrody są ustawione - to można stwierdzić, że wszystkie gwiazdy, które je dostały, na nie nie zasługują bo one były ustawione.

Nic nie znaczą?? Ja bym nie powiedziała. EminEm bardzo różni się od innych raperów: na przykład taki 50 Cent z The Game'mem mają obcykany tylko jeden temat: strzelaniny, dziwki, kumple itp. A EminEm oprócz tego śpiewa o swoich problemach, o rodzinie. Czy 50 Cent chociaż raz ułożył piosenkę o swoim synie?? Eminem nie jedną o córce. On też ma zupełnie inny styl: jak już mówiłam inni raperzy mają obcykany tylko jeden temat: strzelaniny, dziwki, kumple itp. a Em rymy EminEma to jest jakby komiks. Jest tam pełno postaci, które pojawiają się bardzo często: np. Stan, Ken Kaniff, które są przez niego wymyślone. Każda następna piosenka z udziałem jego bohaterów to nowe epizody w ich życiu, np. "Stan", "Guilty Conscience".

Eminem11

niestety tu widac twoje braki w przemysle zarowno muzycznym jak i kazdym innym, bo dre mozewziasc zwyklego goscia z ulicy i go wypromuje na gwiazde! to nie zalezy od umiejetnosci!

owszem mysle ze jest duuuuzo latwiejsza niz studia. medycyna, architektora, budownictwo, prawo, a rap/hip hop prosze cie!

ja wiem co bym zrobil, poprostu bym jej powiedzial wyjdz i nigdy nie wracaj! nic wiecej, nie jestem czowiekiem z plebsu, zeby ja obrazac w tak zalosny sposob!
*A ile razy przeklina w takich piosenkach jak "Mockingbird" albo "Hailie's Song", które są o jego córce* to sa twoje slowa, jak ci juz mowilem nie slucham go tak wnikliwie jak ty, dlatego z tego co mi napisalas wnioskuje ze rowniez przeklina na swoja coreczke!
pozaty nie obrazaj mnie, poniewaz nie masz tylu lat co ja, pozatym nie zachowujmz sie jak twoj idol.

jesli faktycznie jest to tekst tej piosenki to swiadcz to o tzm ze mylnie zrozumialem twoje slowa!
ale to i tak nie zmienia faktu jaki jej daje przyklad.

wiesz co posluchaj pfk. i potem emienma wtedz uslyszysz ludz i z blokow i gosci ktorz robili hip+hop dla siebie a nie dla kasy. pozatym nie masz racji ze ludzie nie zauwazaja biedy! wprawdzie faktem jest ze ta pomoc jest mala, ale jest i sie rozrasta. swietnzm przykladem tego sa np. niemcy !
pozatym co to zmienia ze spiewa o ulicy.
pozatym znow piszesz nie prawde, poniewaz jest wiecej ludzi biednych i nieszczeslwiych niz tych szczesliwych!
pozatym niegdy nie napisalem ze jestem z getta badz z ulicy!
mimo tego ze mam kase szukam pracy i lapie sie wszystkiego co sie da zeby miec wieksze doswiadczenie zawodowe. moi niektorzy kumple ktorz nie maja tyle kasy co ja rowniez szkaja pracy i pracuja. ale jedni pisza ze " jak ja mam trudno, dziecinstwo bla bla bla" drudz zapieprzaja zeby miec prace.

pocztaj sobie o jaksconie w jakim momencie on na rynek wchodzil i czy faktycznie bylo tak, ze pop ludziom nie szkodzil.

nie sluchac go beda,ale krolem juz nie bedzie, a jackson do smierci.

raz powiedzaielm ze wiekszosc nie wszystkie, pozatym nie zawsze tak bylo, niestety tak jest od moze 10 lat. np. oskary sa ustawiane spokojnie od ponad 10 lat!

faktycznie dzieki temu zapamietaja go na 1000 lat. podaj mi cos co jest nie powtarzalne!

ocenił(a) film na 10
emu_

No wiesz Dre to nawet jakby się za Mandarynę wziął to by dużo nie zrobił.

Tego wszystkiego można się nauczyć, a uwierz mi, że jeśli nie masz talentu to nie wymyślisz na poczekaniu takie rymy - patrz freestyle na "8 mili". I nie każdy może mnieć tak giętki język, a całej reszty można się nauczyć.

No widzisz, ale Kim EminEma nie zdradziła po raz pierwszy. On ją bardzo kochał, a ona to wykorzystała i puszczała się, a potem do niego na kolanach wracała. A on ją tak bardzo kochał że za każdym razem pozwolił jej do siebie wrócić, no i w końcu przegięła, kiedy zobaczył ją i innego faceta w łóżku.
No to przecież mówię ci, żebyś się nie wypowiadał na tematy, o których nie masz pojęcia. No i właśnie przez to źle się zrozumieliśmy.

"pozaty nie obrazaj mnie, poniewaz nie masz tylu lat co ja, pozatym nie zachowujmz sie jak twoj idol." - jeżeli ty obrażasz mojego idola to nie widzę powodu, dla którego ja miała bym cię nie obrażać. Nie szanujesz go, więc nie oczekuj, że ja będę szanowała ciebie. I nie mówię tu o tym, że mamy różne zdania na jego temat, bo to normalne, ale wyzywanie go od plebsów a potem mówienie mi, żebym cię nie obrażała cię no to chyba świadczy o tym, że masz za duże JA.

"pozatym nie masz racji ze ludzie nie zauwazaja biedy! wprawdzie faktem jest ze ta pomoc jest mala, ale jest i sie rozrasta." - no i właśnie o tej biedzie EminEm śpiewa, np. "Sing for the moment"
"pozatym co to zmienia ze spiewa o ulicy" - no to przecież mówię, że śpiewa o ulicy.
"pozatym znow piszesz nie prawde, poniewaz jest wiecej ludzi biednych i nieszczeslwiych niz tych szczesliwych!" - ale bardzo wiele tych szczęśliwych ma głębowko w dupie tych biednych i o tym właśnie EminEm śpiewa.
"pozatym niegdy nie napisalem ze jestem z getta badz z ulicy!" - no wiesz, dochodzę do takiego wniosku po tym, jak napisałeś, że ciebie też gnoili w dzieciństwie.
"mimo tego ze mam kase szukam pracy i lapie sie wszystkiego co sie da zeby miec wieksze doswiadczenie zawodowe. moi niektorzy kumple ktorz nie maja tyle kasy co ja rowniez szkaja pracy i pracuja. ale jedni pisza ze " jak ja mam trudno, dziecinstwo bla bla bla" drudz zapieprzaja zeby miec prace." - no nie wiem czy zauważyłeś, ale praca EminEma to jest właśnie hip-hop. A do hip-hopu nie potrzebna jest teoria, czyli to, co jest na studiach (z czego połowa rzeczy ci się nie przyda w przyszłości - bo studia są tylko po to, żeby w przyszłości mieć zawód). W muzyce liczy się praktyka, a nie napisane notatki. A drudzy zapieprzają, żeby mieć pracę - a myślisz, że co dla EminEma jest pracą?? On właśnie w swoich tekstach porusza tematy jego dzieciństwa, więc nie mów mi, że on ciągle nad tym ubolewa.

"ocztaj sobie o jaksconie w jakim momencie on na rynek wchodzil i czy faktycznie bylo tak, ze pop ludziom nie szkodzil." No a co to jest w prorównaniu do EminEma, który był dyskryminowany przez czarnych tylko dlatego, że jest biały?? No bo raczej nie wiele.

EminEm będzie królem nawet po śmierci ;) Zresztą już jest.

No czyli jak już mówiłam żadna gwiazda, która dostała oskara na niego nie zasługuje??

No podaj mi jakiegoś rapera, który to powtórzył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones