PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 968
ocen
7,3 10 1 193968
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila
ocenił(a) film na 7
PIOTRiPAWEL

oczywiscie ze 8. mila.
w usa ekranizuje sie zycie rapera ktory dostal sie na szczyt. w polsce rapera ktory skacze z okna

ocenił(a) film na 7
krupy

Uważasz Magika za gorszego od Eminema? Ja nie,"8 Mila" lepsza.

ocenił(a) film na 7
Kuba1812_1996

hehe oczywiście, że uważam magika za gorszego od eminema.

ocenił(a) film na 7
krupy

Szanuję Twoje zdanie,moim Eminem jest najlepszym żyjącym raperem,wśród raperów wszech czasów ma 3 miejsce .

ocenił(a) film na 7
Kuba1812_1996

a magik najlepszy ever?

ocenił(a) film na 7
krupy

Jakoś Jesteś Bogiem mi się teraz taki zaczerpnięty z 8 mili zdaje

Kuba1812_1996

Nie lubię dziamania tych raperów z USA słyszę bełkot w ich utworach, Polski rap jest najlepszy i żaden niemiecki czy francuski rap mi się nie podoba dlatego ja Magika czy innego rapera z Polski postawił wyżej od tych z ameryki, no po za wyjątkami typu TEDE itp. Eminem akurat jakoś szanuję choć ostatnio spadł poziom a reszta z tandetnej hameryki nie dla mnie.

ocenił(a) film na 10
KliMo1950

znasz Angielski? Jeżeli tak to pokochasz kawałki eM-a z lat swojej świetności(czyt. 1999-2004+Relapse) jak i innych hAmerykańskich raperów :)

PIOTRiPAWEL

Pytanie chyba retoryczne. 8 mila miażdży a Jesteś Bogiem nie bardzo.. kolejna smutna historia i zgadzam się z krupy, co do tego, co produkuje Polska i że Magika do Eminema nie da się porównac, bo to nie inna półka zupełnie. Poza tym nawet w Polsce mamy lepszych raperów od Magika. W ogóle nie rozumiem czym się zachwycać, ale o gustach się nie gada :)

ocenił(a) film na 7
Ems__2

Dla mnie ever najlepszy Tupac. 8 Mila lepsza bez porównania,są pokazane bitwy na słowa, i konkretna fabuła.

ocenił(a) film na 8
Kuba1812_1996

Bo " 8 Mila " nie jest opisaniem losów Slim'a ,tak jak " Jesteś Bogiem " opisuje losy Maga i PFK.
Zresztą jak można porównywać realia i rap w USA do tego co było czy nawet jest w PL ?!

ocenił(a) film na 9
PIOTRiPAWEL

Porównywanie tych filmów służy chyba tylko temu by pokazać jak powinno się kręcić filmy a jak nie.Nie rozumiem takiego zachwytu "Jesteś Bogiem" my Polacy potrafimy się cieszyć z tego co nam do końca nie wyszło nie mówię tu tylko o filmie ale np o niedawnym Meczu Polska-Anglia gdzie zremisowaliśmy z niewyobrażalnie słabym przeciwnikiem i cieszymy się,że nie dostaliśmy po dupie.

PIOTRiPAWEL

nie jestem fanem ani Magika ani Eminema w ogóle to nie moja muzyka, patrze na oba filmy obiektywnie i uważam że Jesteś Bogiem to lepszy film

McLlovin

O takie odpowiedzi mi chodzi bo Hip Hop to również nie moja muzyka

ocenił(a) film na 9
McLlovin

W czym "Jesteś Bogiem" jest lepsze od 8 mili?

ocenił(a) film na 9
Tyler_Du

Tak po prostu przypadł ci do gustu czy coś konkretnego bardziej ci sie w nim podoba?

Tyler_Du

ciekawsza historia , lepsze dialogi,

użytkownik usunięty
PIOTRiPAWEL

zdecydowanie 8 mila

PIOTRiPAWEL

Oczywiście 8 mila zresztą porównanie polskiego kina z amerykańskim nie ma sensu tym bardziej że to produkcja z 2002 a i tak miażdży Jesteś Bogiem. Zreszta Magik jest raczej znany tylko w Polsce, a Eminem na całym świecie i chyba jest jedynym białym raperem którego zaakceptowali czarni (jak sie mylę to sorry). Pozdrawiam ;)

Rapid251

Myślisz, że w USA powstają same arcydzieła? W Polsce też powstały filmy które są szanowane na całym świacie. " a Eminem na całym świecie i chyba jest jedynym białym raperem którego zaakceptowali czarni (jak sie mylę to sorry)." Niestety mylisz się ;)

marvolo_1998

Bo widzisz nie znam sie do końca na amerykańskim rapie więc mnie oświeć kogo jeszcze oprócz niego ??

Rapid251

Ice-T, B-Real. Mam doczynienia z kobiętą czy mężczyzną?, bo w razie czego nie wiem jak się zwracać.

ocenił(a) film na 9
PIOTRiPAWEL

Moim zdaniem lepszy jest film 8 Mila.Magik jest tylko znany w Polsce,a Eminem na całym świecie i pewnie znaczna większość Polskich nastolatek(oprócz mnie) która się jara PFK pewnie i tak ich nie znała zanim nie powstał film Jesteś Bogiem.Dopiero potem się nimi jarała,a Eminema to po prostu nie ma osoby,która by o nim nie słyszała.Nawet ja go lubiłam jeszcze przed obejrzeniem filmu i lubię nadal.

PIOTRiPAWEL

Jasne, że "8 mila"...

ocenił(a) film na 10
PIOTRiPAWEL

oczywiście, że lepsza 8 mila... ale "Jesteś Bobiem" też trzyma poziom
Moim zdaniem nie ma co porównywać bo poza hip - hopem filmy nie mają nic wspólnego

ocenił(a) film na 9
basiek66

proste ze 8 mila, od dziecka sie jaralem eminemem i paktofonika i jaram sie do dzis, obydwa filmy sa dobre ale 8 mila bie na leb Jstes bogiem, nie powinno sie nawet pomyslec o porownywaniu tych dwoch produkcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones