PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136277}

Aśoka

Asoka
7,4 4 388
ocen
7,4 10 1 4388
Aśoka
powrót do forum filmu Aśoka

Prosze niech mi ktoś powie jak ten film sie kończy plis czy spełni swoja miłość i bedzie wszystko dobrze/??? plis powiedzcie ;/ sytrasznie mi na tym zależy Prosze :(

krzysiekwy

PLis powiedzcie czy tylko napiszą pod koniec o tym powiedzcie jak sie skończy???

użytkownik usunięty
krzysiekwy

Nie powinno się zdradzać zakończenia filmu, szczególnie na publicznym forum, gdzie każdy może przez przypadek przeczytać i przez to popsuć sobie przyjemność oglądania. Jeśli film naprawdę Cię zaciekawił to polecam - obejrzyj do końca, tym bardziej, że zakończenie jest naprawdę zaskakujące.

dzienki juz obejzałam
wółasnie ja tak mam ze jeszcz 4 filmy nie dokończyłam bo to kumpeli i tak mnie dręczy koniec filmu :)
no ale moim zdaniem mogli by na koniec coś więcej zrobic niz tyylko napisy ;/
No ale dobrze ze sie dobrze skończył

ocenił(a) film na 8
marta6991

Dla mnie Asoka chyba smutno się skończył. W końcu nie wiadomo czy z nią był. Ten sługa wszystko namieszał. W końcu miał bliźniaki ze swoją żoną.. chyba jej nie zostawił. przynajmniej muzyka była ładna.

Avion

Obejzałam zeczywiście kończy sie zle przeciez wtedy nie mugł sie ze swoją zoną rozwisć czy ja zostawic nie?
Mogli by dac inny koniec :(

krzysiekwy

Czekajcie al eprzeciez on (nie oficjalnie wziął ślub z Kaurwati
To jakmugł sie z tą Devi ozenic?
Kurcze ale ten film poplątany

ocenił(a) film na 8
marta6991

Myslal, ze jest wdowcem.

marta6991

Jak? Najnormalniej w świecie. Żon mógł mieć kilka. Przecież ojciec Aśoki też miał kilka żon.

PapierowaLalka

no dokładnie. A poza tym on myślał że Kaurwaki nie żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones