PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741821}

Aż do piekła

Hell or High Water
7,1 46 053
oceny
7,1 10 1 46053
7,4 38
ocen krytyków
Aż do piekła
powrót do forum filmu Aż do piekła

Napisanie "głupi film" byłoby niezamierzonym komplementem. To coś pokazuje dwóch usaowskich kałbojów kretynów, bandziorów, złodziei, przy akompaniamencie beznadziejnej usaowskiej kantry. Tępota oraz prostactwo ludzi przedstawionych w tym „dziele” powala, ale przecie to USA. W miastach jeszcze jeszcze, ale „na wsi” chołota jakiej po świecie próżno szukać – tak tak, bo tylko tu „wsioki - kałboje” mają ogromniaste spluwy, sztucery, karabiny maszynowe, pewnie granatniki też (do tępienia innych kretynów ee kretów). Jeżeli ten film ma jakąś głębię to - po pierwsze: nie widzę; po drugie: mam tą głębię głęboko w głębi. Próbowałem na koniec zrozumieć „dowcipne dialogi” wiem że chyba były dowcipne bo oni się śmiali, ale - albo straciłem poczucie humoru, - albo usaowski dowcip jest tak górnolotny, że bez lunety go nie widzę. Końcówka jest jakby ciut lepsza, taka „westernowa” klasyka, ale nie lubię „westernów”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones