PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741821}

Aż do piekła

Hell or High Water
7,1 45 910
ocen
7,1 10 1 45910
7,5 37
ocen krytyków
Aż do piekła
powrót do forum filmu Aż do piekła
ocenił(a) film na 8
moix_

Też byłe przed seansem zajarany dwoma rzeczami: Jeffem Bridgesem w obsadzie, teksaskimi krajobrazami i muzyką Cave'a + Ellisa. Dwie pierwsze się sprawdzają świetnie, ale jak fan Cave'a liczyłem na coś więcej. Ich ścieżka dźwiękowa do 'Zabójstwa Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda' jak dla mnie była dużo lepsza. W 'Aż do piekła' też jest dobra, ale to chyba tyle. Ciągle głównie przewija się jeden utwór ze smyczkami i jego różne interpretacje. Całość znakomicie pasuje do klimatu Teksasu, bezdroży, pól naftowych, ale najlepsze fragmenty soundtracku to te, gdzie Cave/Ellis postanawiają odejść od skrzypiec, niestety nie ma ich za wiele. Szkoda, bo soundtrack i tak dobry, ale od Cave'a wymagam(y?) chyba czegoś więcej ;)

moix_

ja tez :)

ocenił(a) film na 7
moix_

Cave & Ellis zrobili swoje. Ale ja chcę dorwać soundrtack z country'owymi kawałkami użytymi w filmie.

asuedward

najlepsze ich dzieło jak dotychczas z muzyki filmowej to niezaprzeczalnie Zabójstwo Jessiego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

ocenił(a) film na 7
RainMaker86

Wg mnie jednak "Propozycja"

asuedward

dyskutowałbym, ale Propozycja również świetna, tak samo jako film po prostu, obejrzałbym coś w podobnym klimacie, jak ktoś poleci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones