PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741821}

Aż do piekła

Hell or High Water
7,1 45 971
ocen
7,1 10 1 45971
7,5 37
ocen krytyków
Aż do piekła
powrót do forum filmu Aż do piekła

Jak zwykle zachwyca , najbliżej gdzie mógłbym zobaczyć film to poznań tylko 300 km ode mnie , jechać wariaty , nie jednak nie obejrzę kolejny odcinek plebanii

sosa_filmweb

Niby zwykła strzelanka, ale jednak pozostawia ślad w ludzkiej głowie. Film nie moralizuje, nie ma w nim dobrych i złych bohaterów. Każda postać jest czymś napędzany i dąży do celu. Czy się wykolei czy nie czas pokaże. Na końcu filmu piękna scena rozmowy dwóch przeciwstawnych postaci, zapowiada ciąg dalszy tej historii - nie w formie sequel oczywiście. Do filmu na pewno jeszcze wróce - raz może dwa.

Ad vocem
Polecam obserwować reakcje kobiet na widowni na przemoc z ekranu - najbardziej widoczną po scenie śmierci jednego z bohaterów na szczycie góry. Kolejny raz słyszałem śmiech, ale domyślam się, że to reakcja obronna na krew na ekranie.

MackuPicku

Mogłeś nie zdradzać fabuły...

użytkownik usunięty
sosa_filmweb

Też chciałbym się na to wybrać ale niestety wszystkie kina do jakich mam najbliżej (Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, nawet Katowice!) jakimś cudem go nie emitują! Mógłby mi ktoś to łaskawie wytłumaczyć?

ocenił(a) film na 9

Kino Światowid w Katowicach grało ten film, ale w sierpniu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones