PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 91 029
ocen
7,7 10 1 91029
8,7 44
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

TVP1 24.02.2013 23.50

ocenił(a) film na 10

Telewizja Polska, zdecydowała się na emisję tego wspaniałego film na kanale TVP 1. Znakomita decyzja, którą przyćmiewa nieco pora seansu. Chętnie usiadłbym przed telewizorem i kolejny raz zobaczył
oscarową rolę Daniela Day - Lewisa. Dlaczego nie dało się wcisnąć w ramówkę wcześniej? Z TVP jest tak, że jeżeli chcesz obejrzeć dobry film musisz zarwać noc. Czas Cyganów Kosturicy był emitowany
jeszcze później.

ocenił(a) film na 8
asi_asi

Prawda.Tez muszę koniecznie obejrzeć ten film, może sobie nagram.

ocenił(a) film na 7
asi_asi

Ja oglądam, jutro mam do szkoły na 12-30, więc nie ma problemu.

asi_asi

To prawda, ale na prywatnych stacjach też dobre filmy i seriale lecą dosyć późno. O 20 lecą same polskie seriali dla meneli.

ocenił(a) film na 9
asi_asi

No niestety, godne ubolewania, ale wcześniejsze pory telewizja z misją "kulturalną" rezerwuje na produkcje "wyższych (czytaj o lepszym targecie) lotów"

ocenił(a) film na 7
asi_asi

Nie rozumiem tego. Ani szumu, że puszczają, człowiek się po prostu "natyka" na takie cudeńska w TVP. Oczywiście trafić można jedynie po 23, wtedy zaczyna się "misja" dla publicznej. Abonament będę płacił dopiero wtedy, jak będzie na nim zaznaczone "na co przeznaczam" konkretnie te pieniądze. I byłaby to Kultura, Historia i ewentualnie Info. Inne kanały odpadają...

Jaggerbz

Ja mam podobne zdanie do Ciebie, płacisz za Klan, Ojca Mateusza i inne scierwo, cóż to jest kraj dla starych ludzi.. Film swoją droga nagrałam sobie, niebawem obejrzę Magnolię podobno też miazga..

asi_asi

Ja zrobiłem tak, że najpierw oglądam "Aż poleje się krew", a potem od razu przełączam na Canal +, 10 minut na przygotowanie mleka (na który swoją drogą właśnie DDL w filmie zrobił mi smaka) i czekolady, i Oscary. Dobra decyzja, zważywszy, że na gali Daniel dostał trzecią statuetkę.

ocenił(a) film na 8
asi_asi

O ile wiem, to filmy tylko dla dorosłych na multiplebsie są puszczane najwcześniej od 23:00, a There will be blood jest sklasyfikowany jako "R", więc inaczej tego zrobić nie mogli (no może mogli puścić 30min wcześniej, ale ramówka to ramówka), więc nie wiem za bardzo skąd ten żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones