PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 91 029
ocen
7,7 10 1 91029
8,7 44
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

ogolnie nawet przyjemnie sie oglądało ten film ale musze podkreslic talent day-lewisa który zaskakuje
za kazdym razem !! mistrzowska rola !!

ocenił(a) film na 8
kaczorpawlikowski1

Zesrał się a nie zaskoczył aktor takiego formatu powinien lepiej zagrać,młody go rozwalił na kawałki a Lewis próbował sie dowartościować poprzez podnoszenie głosu w filmie niestety to było w .uj słabe.

ocenił(a) film na 10
elf17

Hehehe dobre, próbował się dowartościować. Aktor takiego formatu próbował sie dowartościować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
WielkiBob

Jeśli to jego najlepsza rola to jeszcze mu duzo brakuje.

ocenił(a) film na 10
elf17

Do czego mu dużo brakuje?

ocenił(a) film na 8
Throttlehand

DO najlepszego aktora na świecie jakim jest Joaquin Phoenix o nim pewnie nie słyszałeś.

ocenił(a) film na 10
elf17

Dlaczego prubujesz mnie sprowokować? Słyszałem i bardzo cenię :)

ocenił(a) film na 8
Throttlehand

NIe próbuję, ale skoro go znasz to wiesz co znaczy wycisnąć z roli 1000% ,nikt go nigdy nie przyćmił ,a w tej roli gołym okiem widać ,że ten młody pocisnął.

ocenił(a) film na 10
elf17

To twoja opinia....

ocenił(a) film na 8
Throttlehand

To nie moja opinia to prawda ,a to co innego jakbyś sam poszukał to byś zdał sobie sprawę z niektórych rzeczy.

ocenił(a) film na 10
elf17

Z jakich, czego poszukał?

ocenił(a) film na 8
Throttlehand

Obejrzałem wszystkie jego filmy ,poszukaj w jego dorobku to znajdziesz polecam Gladiatora,Spacer po Linie,Królowie Nocy,Ślepy tor,Mistrz,8MM prawda jest taka ,że to jest aktor ,który podnosi film z przysłowiowego gówna.A i przepraszam jest jeszcze taki drugi aktor Leonardo DiCaprio tez bez oscara

ocenił(a) film na 8
elf17

Jest róznica ,gdy grę aktorska się podziwia ,a nie gdy za każdym razem działa na nerwy.Day Lewis z tego co zdążyłem obejrzeć zawsze gra wkurzającego przydupasa np. w Gangach nowego jorku czy właśnie tutaj nigdy nie idzie po bandzie porównaj sobie to z rolą Joaquina w gladiatorze czy rolą młodego w aż poleje się krew. Lewisowi czegoś brakuje, takiego przekonania.

ocenił(a) film na 10
elf17

No mi akurat w nim niczego nie brakuje, w "Aż Poleje się krew" mnie zachwycił, nie umiejszajac młodemu bo to też świetna rola. W Linkolnie zagrał inaczej niż swoje poprzednie role, był spokojny cichy i stonowany choc nie wiem sam komu bym dał Oskara, bo Phoenix w "Mistrzu" jest powalający, bez dwóch zdań. Królowie nocy mnie nie zachwycili. Co do Day Lewisa w "Gangach" to jest świetna rola, kradnie każdą scene w której się pojawia, DiCaprio moze tylko patrzeć i sie uczyć. Mnie on absolutnie przekonuje, mało gra, na jego kolejne role trzeba długo czekać, bo się do nich długo przygotowuje, a czy nie idzie po bandzie? Idzie tak samo jak Phoenix.

ocenił(a) film na 10
Throttlehand

Lincolnie* sorki za błędy.

ocenił(a) film na 10
elf17

Obejrzyj "Moją Lewą Stopę". Lewis i Phoenix, to obaj mistrzowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones