1 godz. 30 min.
6,1 70
ocen
6,1 10 70
309
chce zobaczyć
{"type":"film","id":725420,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+Country+Called+Home-2015-725420/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu A Country Called Home
 • Yngoth ocenił(a) ten film na: 8

  Gdyby nie Imogen Poots, to pewnie nigdy bym nie dowiedział się, że taki film w ogóle istnieje - takich kameralnych, skromnych produkcji w naszym kraju niestety próżno szukać...
  I tak, obejrzałem go tylko ze względu na Imogen, ale nawet i bez niej film jak najbardziej jest wart obejrzenia! Ciekawa historia (moim zdaniem pozbawiona "banałów", jakie zwykle spotyka się w tego typu filmach), świetne i autentyczne aktorstwo, ładne zdjęcia, piękna muzyka i najpiękniejsza aktorka - czego więcej oczekiwać od filmu? ;)
  Co tu dużo pisać, po prostu polecam!!!

 • Yngoth Widzę spotkałem fana mojej drogiej Imogen :) Właśnie przymierzam się do seansu. Na pewno dam znać jak u mnie z wrażeniami

 • Yngoth Minęło trochę lat, ale jeśli dalej Pan tu jest, to czy zna miejsce,
  w którym mógłbym obejrzeć ten film?

 • Yngoth ocenił(a) ten film na: 8

  Ravill953 Niestety... To były czasy, gdy niezbyt przejmowałem się legalnym dojściem do nowych filmów. Tak więc, jeśli ci to nie przeszkadza, to na torrentach powinien się on znaleźć - jeśli oczywiście ktoś wciąż go do tej pory udostępnia (bo przecież to dosyć niszowa i nieznana produkcja).

 • Yngoth Dziękuję bardzo za odpowiedź. 5 lat zleciało, ale sytuacja z dostępnością kameralnych filmów się nie poprawiła, więc torrenty nie godzą w moją moralność. Szkoda tylko, że potrzeba na to tyle zachodu, a twórcy nie dostają wynagrodzenia, za swoją ewidentnie ambitniejszą pracę od producentów głównego nurtu.

 • Yngoth ocenił(a) ten film na: 8

  Ravill953 No to jakbyś po ew. obejrzeniu filmu chciał chociaż w minimalnym stopniu wesprzeć twórców, to na iTunes Store jest dostępny motyw przewodni tego filmu - ten sam tytuł autorstwa Ryana Binghama (poza tą piosenką, to też gra w tym filmie).

  Piosenka jest stylowa, klimatyczna (namiastkę masz chociażby w zwiastunie) i co najważniejsze przywołuje dobre wspomnienie po tym filmie... no i do tej pory używam tego motywu jako dzwonka w telefonie ;)