plakat filmu A oto koń siny

A oto koń siny

Behold a Pale Horse
7,2 101
ocen
7,2 10 1 101
183
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":94890,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+oto+ko%C5%84+siny-1964-94890/tv","text":"W TV"}]}
A oto koń siny
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Manuel Artiguez, słynny uczestnik wojny domowej w Hiszpanii, żyje od dwudziestu lat na wygnaniu we Francji. Kiedy dowiaduje się, że jego matka bliska jest śmierci, zaczyna rozważać możliwość potajemnego powrotu do ojczyzny. Ksiądz Francisco próbuje odwieźć Manuela od tej myśli, przekonując go, że wpadnie tam w pułapkę zastawioną przez jego najbardziej zagorzałego wroga, kapitana policji Vinolasa. Mimo ostrzeżeń przyjaciela, Artiguez decyduje się wybrać na spotkanie z matką.

A oto koń siny zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.