PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 213
ocen
7,9 10 1 83213
8,3 41
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

Oglądnełam ten film bo wychodzę z założenia że aby dyskutować o kinie teraźniejszym trzeba miec pojęcie o klasykach kina. Początek filmu rozpoczęty znana mi piosenka; nie zdawałam sobie sprawy że to piosenka z tego filmu ...
Od razu było wiadomo że wiazanie sie ze sąsiadką starszą, zamężna może być problemem poźniej ale po kolei. Jest to głównym wątkiem filmu, ale należy zwrócić uwagę tez na obraz społeczeństwa przedstawiony tam, a przez to samego bohatera.
Chłopak ułożony, wykształcony, z dobrego domu...Ten nadmiar grzeczności, który widać od pierwszych scen już dla mnie osobiście był denerwujący. Niby wszystko ładnie, pięknie...
Ogólnie nasuwa mi się reflekscja, że przychodzi taki czas w życiu kiedy to trzeba stanąć po jakiejś ze stron nie da się zadowolić wszystkich i ten film dla mnie jest dowodem za to.
Film wart obejrzenia ze względu na muzykę i charakteryzaję oraz dobrą grę Dustina Hoffmana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones