PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33166}
7,3 3 116
ocen
7,3 10 1 3116
Ada To nie wypada
powrót do forum filmu Ada! To nie wypada!
AAddusia

a nick masz AAddusia bo tak nie lubisz swojego imienia ?

m0na

Lubie swoje imię, nie lubię jak wołają za mną w stylu "No Ada, tak to nie wypada...". Nie śmieszne, ale jak nauczyciel powie, to cała klasa się śmieje, a ja siedze z podniesionymi brwiami...

AAddusia

ale ten film powstał duuużo wcześniej, a Ty otrzymałaś to imię jak każdy już znał ten film... skoro podoba Ci się to imię to nie masz co się przejmować do wielu imion są wymyślane jakieś rymowanki.... i tak dobrze że nie jest to jakiś obrzydliwy albo wulgarny rym ...

m0na

W sumie fakt, dobrze, ze to nic obleśnego...

AAddusia

Do dzisiaj moja sąsiadka nuci "Adaa.. to nie wypada..." . Znalazłam ten film przypadkiem , ale czuje, że będzie moim ulubionym:)

AAddusia

Jest coś gorszego= Walenty-stuknięty Nie ma co w kompleksy popadać i przyjmować się takimi rymowankami.
Ja akurat za imionami żeńskimi,które pochodzą od męskich jakoś nie przepadam. Ale zdrobnienie Ada jest ładne.

cztery4poryroku

Nie wiem na ile jest to zdrobnienie. Imię Ada funkcjonuje jako pełno prawne imię, nie tylko jako zdrobnienie od form Adriana, Adrianna.
Jak się ma te naście lat i chodzi do szkoły, to takie, z perspektywy czasu pierdoły naprawdę mogą uprzykrzyć życie.

lena_awren_eithel

Oj tam, oj tam, z każdym imieniem coś się moze kojarzyć. Maja to pszczoła, Monika - żaba a Jola ma jednorożca. ;). Masz na imię (a nie nazywasz się, bo to trochę co innego) Ada - no i fajnie, bo ta postać z filmu jest sympatyczna :). Cóż zlego w tym, ze się z fajnym filmem kojarzy? :). To nie jest imię ośmieszające. Niektórzy mają naprawdę przes.rane i zwą się Czesio, Wacek albo Alfons.
Poza tym Ada to naprawdę ładne imię, lepsze to niż Dżesika, Nikola albo Samanta ;). (z gory pzrepraszam wszystkie Dżesiki, Nikole i Samanty). Ja mam koleżankę Monikę i oczywiście wszyscy jej śpiewają "Wały Jagiellońskie". Do takich rzeczy warto podchodzić z humorem ;). Możesz się nauczyć framgnetu piosenki z tego filmu i jak "oryginalny" nauczyciel znowu coś powie, zaśpiewasz mu kwestią Ady. Na pewno nie będzie wiedział, co odpowiedzieć. ;)

AAddusia

na mnie wołali Ewka Marchewka, oj tam... to tylko takie głupotki, są większe problemy w życiu, z perspektywy czasu wydaje się to śmieszne

Adrianna to bardzo ładne imię, czy krótkie proste Ada. Ja swoje imię doceniłam już jako dorosła, cieszę się, że mam oryginalne, nie aż tak bardzo popularne imię. W moim roczniku co druga dziewczynka to była Joanna, albo Natalia. Współczuję przyszłym dorosłym Juliom, Majom i Lenkom.

ocenił(a) film na 7
tolerancja91

Ja też jestem Ewa i na mnie wołali Ewka konewka, spadła z drzewka :-)

AAddusia

Na mnie też tam wołają głupoty, bo druga sylaba moje nazwiska to "czak" i se głupie chłopaki wymyślili "Chuck Norris":D Na początku się przejmowałam, ale mi przeszło. Spróbuj się nie przejmować, głowa do góry:)

ocenił(a) film na 10
Lady_Eowyn

Zgadzam się. Mnie zaś swego czasu nazywano "Urbański", bo mam na imię Hubert i co? Jakoś się tym nie przejmowałem :)

kronikarz56

No właśnie:)

ocenił(a) film na 10
Lady_Eowyn

Przy okazji ja po prostu kocham ten film "Ada, to nie wypada". Nie wiem, jak moja przedmówczyni, ale ja jestem wielkim miłośnikiem Starego Kina. Dzisiaj już nie kręcą takich filmów :)

kronikarz56

Ja również kocham stare filmy, choć tego akurat jeszcze nie widziałam:)

ocenił(a) film na 10
Lady_Eowyn

W takim razie polecam serdecznie. Ten film jest po prostu wspaniały :)

AAddusia

Ja też jestem Ada - i z odzywki "Ada! to nie wypada", którą słyszałam niesamowicie często (zwykle podczas poznawania nowych osób), uczyniłam... swój znak rozpoznawczy:) zresztą - nazwę na filmwebie również.

AAddusia

Odpowiedź w sumie po 3 latach ale mimo wszystko się odezwę - ciesz się, że nie jesteś facetem i że nie jesteś Kajtkiem. Bo ZAWSZE byś była bez majtek :P

kubiku77

Szczerze mówiąc, po trzech latach przestałam zwracać uwagę na zdanie ludzi o tym, co wypada a co nie dla Ady, mimo wszystko tematu nie usunę, bo aż miło popatrzeć że ludzie dalej odpisują na ten pełen żalu post :D Myślę że dla wszystkich Kajtków również nastaną czasy, kiedy bycie bez majtek przestanie przeszkadzać ;)

ocenił(a) film na 7
AAddusia

Fajne, sympatyczne wypowiedzi - pozdrawiam imienniczkę Ady Sari !!!! Przezywanie w szkole: do KAŻDEGO imienia czy nazwiska coś się znajdzie - uczniowie są okrutni (znudzeni?).

ocenił(a) film na 7
AAddusia

A czy Twoje imię wynika z tego, że rodzice lubią film "Ada, to nie wypada"?

AAddusia

Zniszczył Ci życie? TO JESTEŚ nieno.////////// nie wiem co mam napisać. Nie cdhcę nmi się pisaćź bo mi się chcę spac../, Już nmo organizm jest ptzygotiowany fo spania.

ocenił(a) film na 7
Krzysztof_Kowalski_926

Widać, jak byś przez sen już pisał :-)

AAddusia

Masz na imię Ada, naztwasz się raczej inaczej...

AAddusia

A jak dzisiaj Adusiu radzisz sobie ze zniszczonym życiem ? Pociesz się, że gdyby ten film nie powstał, to tłumacz "Turning red" byłby dziś w czarnej...dziurze, bez szansy na przetłumaczenie tytułu disnejowskiej bajki XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones