PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646045}

Adwokat

The Counselor
5,2 39 205
ocen
5,2 10 1 39205
4,6 25
ocen krytyków
Adwokat
powrót do forum filmu Adwokat

Extended 2:17 min

ocenił(a) film na 9

Ale Meksyk!

ocenił(a) film na 4
fabio

2:17? Cholera obejrzałam extended ;)

ocenił(a) film na 9
__luthien__

To dlaczego tak niska ocena?

ocenił(a) film na 4
fabio

Temat spoko, wykonanie niekoniecznie. Nie uwierzyłam w ani jedno słowo, które wypowiadali aktorzy. Tylko Pitt jako tako był świetny.

ocenił(a) film na 9
__luthien__

pitt jest tylko przystojny, zdaniem gejuf...
a cameron diaz?

ocenił(a) film na 4
fabio

Kiedyś był "tylko" przystojny, uważam że ostatnimi czasy jego role są całkiem przyzwoite, ale mimo wszystko w Adwokacie prezentował się świetnie (chyba tylko po to tam był ;). Co do Diaz, bez przesady bywała ok, bywała irytująca ogólnie wydaje mi się że trochę tę postać przerysowali i twórcy i ona sama.

ocenił(a) film na 9
__luthien__

A czy historia "wciąga"? Jest to dokładnie takie tempo, jakiego można się spodziewać po filmie napisanym przez Cormaca. To ma być takie. To ma mieć charakter przypowieści, czy też (prawie) greckiej tragedii, w której po dokonaniu wyboru przez bohatera, wszystko wiedzie do nieuchronnej katastrofy.

ocenił(a) film na 4
fabio

Tempo było ok, ale jednak raziło mnie strasznie, wykonanie. Taka obsada, a w moich oczach wypadła bardzo, bardzo blado, a najbardziej zawiodłam się na Penelope Cruz. Grecka tragedia to świetny motyw, ale ja tego tak nie widzę. Dużo się tam gada, ale każda kolejna rozmowa jest jakby znikąd. Pourywane sytuacje, miałam nawet wrażenie małego chaosu wokół tej historii. Może po prostu nie potrafiłam się "wczuć" w ten film. Może. Naprawdę 4 to i tak sporo.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
__luthien__

Reiner: Men are attracted to flawed women too of course, but their illusion is that they can fix them. They just want to be entertained. The truth about women is that you can do anything to them except bore them.

ocenił(a) film na 8
fabio

Oczekujesz, że przeciętny widz to doceni? Nie ma takiej możliwości, niestety.

ocenił(a) film na 4
mojekonto1

O wielki nieprzeciętny widzu mojekonto1 masz rację nie ma możliwości docenienia "Adwokata" przez tak "przeciętnego widza" jak ja, zwłaszcza gdy widzę, jak aktorzy nie rozumieją swoich postaci, stąd w ich wykonaniu cała historia to jeden wielki bełkot. Oceniam wykonanie, które było marnością.
Przeciętny widz powie: "nudne, głupie" bez użycia argumentów, ja swoje przedstawiłam!

ocenił(a) film na 3
__luthien__

zgadzam się. daje 3, mocne 3 za Pitta
poza tym nuuuda

ocenił(a) film na 5
fabio

Jak wersja rozszerzona wypada w porównaniu do wersji kinowej? Coś ciekawego wnosi? Chętnie dałbym szansę Adwokatowi w dłuższej wersji, w kinie czegoś mi jednak zabrakło (chociaż seans całkiem dobrze wspominam :) ).

ocenił(a) film na 9
HerrDecadens

Jest kilka smaczków, ale kolosalnej różnicy nie ma. W domowym zaciszu warto powtórzyć.

ocenił(a) film na 5
fabio

Ok, dzięki za szybki odzew!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones