film

Album polski

1970
2 godz. 16 min.
6,7 340
ocen
6,7 10 1 340
Studentka dziennikarstwa, Anna, wraz z poznanym na wakacyjnej wędrówce Tomkiem ruszają śladem ludzi ze zdjęcia, na którym widnieje ojciec chłopca - Piotr. Matka... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Album polski zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Studentka dziennikarstwa, Anna, wraz z poznanym na wakacyjnej wędrówce Tomkiem ruszają śladem ludzi ze zdjęcia, na którym widnieje ojciec chłopca - Piotr. Matka dziewczyny Maria traktuje je jak bardzo cenną pamiątkę... Piotr poznał Marię tuż po wojnie, ale ich drogi się rozeszły. Ona podążyła do Wrocławia, on wstąpił do wojska. Do niejStudentka dziennikarstwa, Anna, wraz z poznanym na wakacyjnej wędrówce Tomkiem ruszają śladem ludzi ze zdjęcia, na którym widnieje ojciec chłopca - Piotr. Matka dziewczyny Maria traktuje je jak bardzo cenną pamiątkę... Piotr poznał Marię tuż po wojnie, ale ich drogi się rozeszły. Ona podążyła do Wrocławia, on wstąpił do wojska. Do niej dotarła wiadomość, że Piotr zginął, choć naprawdę został tylko ciężko ranny... Odwiedziny Anny i Tomka u kolejnych ludzi z fotografii odsłaniają im dalsze losy ich rodziców.

studio
Zespół Filmowy "Plan"
tytuł oryg.
Album polski
inne tytuły
Polish Album Miedzynarodowe
więcej
Film nakręcono w Miastku, Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Gdańsku, Cedyni, Kołobrzegu, Czymanowie, Koczale oraz Słosinku (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych