PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98444}

Aleksander

Alexander
6,3 120 257
ocen
6,3 10 1 120257
4,3 15
ocen krytyków
Aleksander
powrót do forum filmu Aleksander

Czy tu istnieje jakaś cenzura? Ktoś moderuje te forum? Skąd ta masa pozytywnych opinii o filmie? Byłem wczoraj na nim ze znajomymi. I juz dawno tak sie nie wymęczyłem i wynudziłem. Sala była pełna - 350 osób. Pod koniec nie było wiecej jak 250. Ludzie zbierali się kilka razy z krzeseł licząc, że to koniec filmu, dostając zaraz w nos kolejną nudną sceną końcowa. Pamiętam jak byłem na pasji. Pełna sala a pierwsza osoba która sie ruszyła po filmie z miejsca zrobiła to jakieś 20 sekund po rozpoczęciu sie napisów. A przy aleksandrze? Gdy powjawiły sie napisy ludzie gwizdali i klaskali, dziękujac za koniec męk. Komentarze w holu były jednoznaczne. Dlatego nie wiem skąd ta euforia...

ocenił(a) film na 8
Grzechu_Wart

Też byłam wczoraj na tym filmie i w trakcie filmu nikt nie wyszedł. Na końcu nikt nie klaskał i nikt nie gwizdał. Widocznie zależy to od kina i od ludzi, bo jak ja byłam, to większości się ten film podobał.

ocenił(a) film na 7
Asiap

Widzowie raczej są z tego filmu zadowoleni, tylko krytycy zrzymają się... widocznie tak bardzo nie lubią Oliviera Stone'a, że nie zauważają pozytywnych aspektów "Alexandra".

ocenił(a) film na 8
Pan_Li

Albo po prsotu nie chcą być gorsi od ktytyów z USA. Skoro tam pisali, że film jest beznadziejny to i u nas muszą tak napisać, żeby nie było, że jesteśmy gorszym krajem i nam ten film się podobał....

ocenił(a) film na 3
Grzechu_Wart

Przecież ten film to był koszmar!!! Najnudniejsze 3 godziny mojego życia... Antony Hopkins w ogole nie powinien sie pojawic w tym filmie, poc o ten narrator???? Chyba wlasnie po to by wydluzyc film o jakies 30 minut.. ja bylem w silver screen platinum ( i ciezko wyjsc wczesniej majac swiadomosc ze sie zaplacilo 25 zeta za bilet x2) ale jak tylko pojawily sie napisy koncowe to wszyscy sie zerwali z miejsc do wyjscia, w trakcie tez non-stop wedrowki sie odbywaly do baru.... najgorszy film jaki widzialem na zakonczenie roku :( taka strata czasu i pieniedzy :(

ocenił(a) film na 9
Grzechu_Wart

Mnie sie film podobal.
Czytajac komentarze mysle, ze odbior zalezy od prywatnych zainteresowan. Mnie ciekawi starozytnosc i wspaniale mi sie Aleksandra ogladalo. Podejrzewam, ze ten, kto nie jest pasjonatem, po prostu sie wynudzi, no bo ilez mozna ogladac, jak koles jedziewglab Azji ;)
Ja polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones