PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 663
oceny
7,1 10 1 367663
5,3 33
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Masakra podobno o główną rolę stara się Lindsay Lohen!!!Jak ona ba grać u boku Jonnego Deppa to porażka!!Ona jest tylko znana z tego że jest znana wogole nie ma talentu tylko kupę kasy!!

asiakun

Ostatnio pojawiła się wiadomość, że panna Lohan marzy o zagraniu w tym filmie i stara się przekonać reżysera do swojej osoby, co może okazać się dosyć trudne znając Tima Burtona.

"Mam tylko nadzieję, że oni nie chcą kogoś nieznanego. Ja naprawdę chcę dostać tę rolę" - mówi Lilo

Miejmy jednak nadzieję, że jej się to nie powiedzie.



Oby to była plotka. Błagam.

Scarlett_20

Nie martw się. Raczej wątpię by po ostatnich Złotych Malinach wziął ją do swojego filmu.

asiakun

Lindsay Lohan niejest wcale taką zła aktorka. Popatrzmy na talent, a nie na zycie prywatne gwiazdy, jednak nie ukrywam, ze nie chcialabym LiLo w roli Alicji :)
Pozdrawiam ! ;]

ocenił(a) film na 5
kate88_2

ale jest brzydka :P

poza tym ludziom Loha kojarzy się tylko ze swoimi skandalami i chyba już do końca życia zostanie aktorką tej jednej roli ;) zresztą kto o zdrowych zmysłach chciałby ją zobaczyć w takim filmie - adaptacji książki, w której "zakochanych" jest mnóstwo osób?

asiakun

Lindsay Lohan nie jest wcale taką zła aktorka. Popatrzmy na talent, a nie na zycie prywatne gwiazdy. Jednak nie ukrywam, ze nie chcialabym LiLo w roli Alicji :)
Pozdrawiam ! ;]

asiakun

Lohan jest extra

asiakun

Największym ciosem dla tej produkcji było by zaangażowanie Panny Lohan. Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Nie wezmą jej do filmu Burtona ;)

ocenił(a) film na 9
koszmarek_3

Ja w roli Alicji widziała bym Alison Lohman. Co do Lindsay Lohan stanowczo NIE!

użytkownik usunięty
asiakun

haha!
ludzie, chyba trochę zwątpiliście w burtona.
tim miałby zaangażować do pracy JĄ?!
to byłby chyba koniec świata.

Tim Burton ma swoj przepiekny rozum i mam nadzieje napewno nie zatrudni Lindsay!!!

asiakun

Zważmy też na to,że Burton do swoich produkcji bierze często mało znane aktorki...A po przeczytaniu gdzieśtam jak to podobno LiLo szaleje za Deppem jakos nie jestem zaskoczona,że chce wziąc udział w tej produkcji ;/
Stanowczo bym odradziła...

taCoryje

Alicję najprawdopodobniej zagra Mia Wasikowska, aktorka dużo młodsza (1990) od Lindsey.
http://www.filmweb.pl/o649613/Mia+Wasikowska

asiakun

gatunek: Animacja . Animowana Lohan? (;

thomsi

To będzie animacja połączona z grą aktorską, coś w stylu "Charliego i fabryki czekolady".

ocenił(a) film na 5
asiakun

na szczęście już wiadomo, że Loha tam nie zagra :)

Sol

Alleluja, cieszę się niezmiernie, bo na film się zapewne wybiore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones