PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 377
ocen
7,1 10 1 367377
5,2 31
ocen krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

4/10

ocenił(a) film na 4

Film naprawdę beznadziejny czym dłużej trwał tym był gorszy.Jestem ciekaw jaka byłaby teraz
średnia ocena tego filmu gdyby nie zagrał w nim Depp pewnie z 5 albo gorzej.Większe wrażenie
zrobiła na mnie ta starsza wersja Alicji na pewno nie była tak przerysowana jak ta.Efekty efektami
no ale zabrakło tego czegoś pozdro;)

Kareivis

popieeeeeeeeeeeeeram

ocenił(a) film na 9
Kareivis

E-tam - Hathaway też świetnie zagrała. Postać Skazeusza też się podoba. Ja mu daję 9 bo dla mnie jest dobry.

ocenił(a) film na 4
kubixer11

Z czym świetnie zagrała? Poza banalnymi teksami i minami nie pokazała nic szczególnego .Co do Deppa to jak zwykle zagrał tu komicznie nigdy nie wybitnie przez co nigdy nie dostał Oscara;)

ocenił(a) film na 9
Kareivis

Wczuła się w postać - Taka Angelina by wszystko spieprzyła.

ocenił(a) film na 4
kubixer11

Nigdy nie wiadomo dopóki nie da się szansy a więc nie można z góry zakładać że Angelina by to wszystko spieprzyła.Kubixer11 podaj kilka argumentów dlaczego sądzisz że ten film zasługuje na ocenę 9...

ocenił(a) film na 9
Kareivis

Wciąga - Opowieść jest sensownie opowiedziana i jest ciekawą alternatywną kontynuacją zwykłej Alicji. Aktorzy się wczuli. Durnym elementem było aby wyliczanie Alicji co według mnie zepsuło dużo walkę z tym żywopłokiem czy jak mu tam. Końcówka też nie była mistrzowska. Ale tak to nie mam zastrzeżeń. A co tobie się nie podobało.

Kareivis

Zgadzam sie. Dla mnie 5/10. Pod wzgledem wizualnym i obsady film jest naprawde bardzo dobry, ale na tym koncza sie plusy. Jest strasznie nudny - zwlaszcza na poczatku - przez co nie wciaga ... P;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones