PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 663
oceny
7,1 10 1 367663
5,3 33
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Ja tego nie rozumiem. Zostawić takiego Fantastycznego faceta! Żadna babka by tak nie zrobiła.
Poza tym, byłam pewna że Kapelusznik pojawi sie na tym statku na samym końcu, np jako kapitam, mrugnie do niej czy coś i poleca napisy koncowe, ale oczywiście nie.
Świetny film, ale końcówka do bani.

ocenił(a) film na 8
martas92

ja też myślałam ze zostanie. pasowała do tego świata i moim zdaniem nic jej nie trzymało w 'naszym' świecie. ale nie przesadzajmy - może motyl miał być optymistycznym akcentem - dowodem na to że Alicja pamięta, może nawet powraca do Krainy Czarów. sami sobie możemy dopowiedzieć dalszy ciąg ;]

ocenił(a) film na 9
Irresi

Może masz racje. ;D albo będzie 2 część . ;)

martas92

pewnie odwiedzała go jeszcze nie raz, obiecała przecież

ocenił(a) film na 9
martas92

No i dzięki za spoilery, odbierasz radość cieszenia się filmem tym, którzy jeszcze go nie widzieli! Tak na przyszłość pamiętaj o ostrzeżeniu w tytule postu, byłabym niezmiernie wdzięczna.

ocenił(a) film na 10
Pepper_

Kurcze, nie pomyślałam o tym, przepraszam:(

martas92

Ja tam się cieszę, że Kapelusznik nie puknął Alicji w ramach kontynuacji stosunków międzygatunkowych z Avatara...

kingofspade

Chędoż się gościu...

martas92

tez bym zostala ;) . mam nadzieje ze bedzie druga czesc: albo poczatek albo kontynuacja.

martas92

Dokładnie.

za krótki <br/>
za krótki <br/>

Makaronia

O tak, odczułam niedosyt :) Jak dla mnie, film fantastyczny, wspaniała obsada, gra aktorska, widoki, tylko tych efektów nie było za wiele. Ale Kraina Czarów - fantatyczna.

ocenił(a) film na 8
martas92

Boszszsz...zaczynają się avatarowskie odjazdy.
Jasne, mogła zostać z Marcowym Zającem, bardziej odjechany, niż Szalony Kapelusznik, którego ostatnio Niemcy bili w samolocie Lufthansy.
Nie została, bo podróż do Wonderland była czymś w rodzaju spojrzeniem w siebie, skonfrontowaniem się z dotychczasowym życiem oraz wyciągnięciem wniosków na przyszłość, czemu służyło właśnie tak krytykowane zakończenie.

Mad_Dog

"Szalony Kapelusznik, którego ostatnio Niemcy bili w samolocie Lufthansy".
Już dawno? Z papieru?

martas92

Mój świat jest lepszy niż Wasz.

ocenił(a) film na 6
MadHatter2010

Więc zabierz nas do niego.

Desperadoska

Oto jestem! :3
Lecz nie każdy jest godzien, nikt kto jest normalny, nikt kto nie potrafi marzyć.

ocenił(a) film na 6
MadHatter2010

A jak nie jest normalny? To gdzie jego dziura i gdzie królik, który do niej doprowadzi?

Desperadoska

Królik może być wszędzie, ale najpierw trzeba go dostrzec. Jest wiele dziur prowadzących do tego miejsca.

ocenił(a) film na 6
MadHatter2010

Ok, będę się bacznie rozglądać. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones