PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873545}

Ambulans

Ambulance
5,6 10 091
ocen
5,6 10 1 10091
4,5 17
ocen krytyków
Ambulans
powrót do forum filmu Ambulans

Jak dla mnie strasznie szkoda, że Jake od jakiegoś czasu nie pokazuje swoich umiejętności aktorskich, a szkoda bo według mnie na naprawdę talent. Ostatni film w którym mógł się wykazać to... Wildlife? Nocturnal Animals? Powinni zrobić znowu film gdzie miałby trochę ciekawszą role, tak jak w Nightcrawlerze albo Prisoners. A po obejrzeniu zwiastunu wydaje mi się, że nie bedzie miał się czym pochwalić :((

zosiusiasiusia

Polecam "Guilty"

ocenił(a) film na 5
zosiusiasiusia

A Guilty? 1.5h filmu ze skierowaną kamerą na jego twarz.

Detroid

to prawda, kiedy wyszly zwiastuny bylam strasznie podjarana, a tutaj takie cos :( szkoda

ocenił(a) film na 7
zosiusiasiusia

No trochę siadł ostatnimi czasy. Po Life nie zagrał w żadnym konkretnym filmie. Po genialnym Wolnym strzelcu obniżył loty. W Winni wychodził ze skóry ale sam film średni. Tutaj też tylko zwykły akcyjniak. Powinien wrócić do współpracy z najlepszymi reżyserami jak Villeneuve

dezertx

A nie zapminałeś o jednym filmie z jego wybitną rolą?

ocenił(a) film na 7
dezertx

Do utraty sił z 2015 film sportowy może nie jest to poziom Rocky czy Wściekłego byka ale Jake pokazał klasę.

ocenił(a) film na 5
zosiusiasiusia

The Guilty był tworzony w pandemii i bardzo szkoda bo film byłby dużo ciekawszy gdyby nie to, że i cała produkcja i Jake siedzieli w jednym miejscu. Trudno się wykazać w takim przypadku. Zgadzam się z autorka wątku. Ale też nie każdy film będzie arcydziełem. Mimo to pójdę do kina, zobaczę. Zwiastunów nawet nie patrze, żeby sobie nie psuć oczekiwania. Nightclawler to było coś przez wielkie C. Zwierzęta nocy są też jednym z moich ulubionych, nie tylko za świetna grę aktorską wszystkich, ale też scenariusz i zdjęcia. Najsłabiej to Spiderman z najnowszych według mnie.

ocenił(a) film na 3
zosiusiasiusia

no co on tez chce troche zabawy poscigac poszczelac z uzi

ocenił(a) film na 6
zosiusiasiusia

A wg mnie dobrze zagrał psychola ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones