PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 743
oceny
7,6 10 1 520743
8,4 47
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Film jest godny uwagi i godny obejrzenia. Jest to wspaniała opowieść o tym ,że w każdej chwili można zmienić swoje życie na lepsze, że należy spełniać swoje marzenia, plany, realizować się - właśnie po to, aby być szczęśliwym i zadowolonym.
Film pokazuje także, aby nie oceniać książki po okładce, nie oceniać na podstawie pozorów, ponieważ one często są błędne. Ocena ta dotyczy oczywiście ludzi. Bardzo trudno jest sprawiedliwie ocenić człowieka. Zanim się to zrobi nalezy go poznać.
Jeżeli o mnie chodzi mamy tutaj jeszcze takie przesłanie: nie bądź ofiarom i ponoś konsekwencje swoich działań. Nie możemy być tchórzami, jeśli nawarzymy sobie piwa to powinniśmy je wypić i nie uciekać przed tym. Powinniśmy się 3 razy zastanowić zanim coś zrobimy, albo i 5. Ofiarą może być każdy z nas,ale to czy nią się staniemy zależy tylko od nas samych.
Do tego należy pamiętać, że nasze życie może zakończyć się w każdej chwili, nie wiemy kiedy. Chodzi tutaj o to, żeby w momencie kiedy ta śmierć nadejdzie - każdy z nas był zadowolony życia, dlatego powinniśmy czerpać z niego i jego piękna.
Film na prawdę mnie zachwycił, jest prosty w oglądaniu, do każdego powinien dotrzeć.
Do tego brawurowa rola Kevina, doskonale zagrana. Fabuła jak już wcześniej wspomniałem - z wieloma przesłaniami, wspaniała i nie nudna, nie banalna.
Śmiało mogę rzec,że American Beauty to jeden z moich ulubionych filmów.
Szczerze polecam, nic mu nie brakuje.
Ocena 10/10

ocenił(a) film na 8
malinek22222

To największy banał wszech czasów, w dodatku nieprawdziwy. Życia nie można zmienić, nie w obecnych czasach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones