PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644603}

Amerykańskie okręty wojenne

American Warships
2,7 753
oceny
2,7 10 1 753
Amerykańskie okręty wojenne
powrót do forum filmu Amerykańskie okręty wojenne

Jest tu właściwie wszystko czego potrzeba by powstał klasyk: akcja, zaskoczenie, wątek miłosny,
kosmici, odwaga i poświęcenie amerykańskich bohaterów.

Film jest niestety bardzo krytykowany i tylko nieliczni są w stanie docenić jego prawdziwą
wartość... A szkoda...

_B_a_r_t_

Cóż za ironia, ;)))) Zgadzam się ze wszystkim, o czym napisałeś, dlatego w pełni zasłużone 1/10. ;D PS: Dodałbym jeszcze świetne efekty specjalne. ;))

bartoszcyc8

Nie pozostało mi więc nic innego niż zabrać teściową na ten film. Zasłużyła na kawałek porządnego kina :)

bartek1110

Zabierz ją na ten film. :)

bartoszcyc8

Już pomijam jakość tego filmu, ale opis nie zgadza się z fabułą. Amerykanie nie dysponowali żadną straszną bronią, tylko zabytkami, które obywały się bez układów scalonych.

ocenił(a) film na 2
_B_a_r_t_

A jakie efekty specjalne :)))) Jak na 2012 rok - niesamowite.
Zapomniales dopisac do odwagi i poswiecenia amerykanskich bohaterow, ich super sile i wytrzymalosc ;]
Kiedy 20cm grubosci plyta stalowa oslony dziala o powierzchni min 1m2, uderza po wybuchu w plecy pani porucznik posylajac ja na glebe przez pol okretu, ostatecznie unieruchamiajac jej noge - kapitan unosi owa goraca jeszcze plyte by uwolnic porucznik a ona sama chodzi jak by nic sie nie stalo ;] Bojmy sie armii usa... terminatorzy w ludzkim ciele ;p

Mnie sie film podobal. Bolaly niedociagniecia, bylo ich mnostwo ale wniosly do filmu element smiesznosci, komedii, wiec moze i dobrze. Najbardziej zawiodly efekty specjalne rodem z 1945. Z ciekawej historii, niezlych zdjec i przyzwoitej czasami gry aktorow, zrobili taka chale. Mam nadzieje, ze ktos kiedys podejmie jeszcze taki temat i zrobi z tego przyzwoity film ;]

maxkon

nic dodać - nic ująć.

maxkon

Przecież zrobili: Battleshit z Rysianną.
Chociaż tak do końca nie jestem pewny czy faktycznie lepszy...

ocenił(a) film na 10
_B_a_r_t_

dobry film ogolnei odemnie zasluzone 10/10

KoneserFilmow

KoneserFilmow podzielił się tym co usłyszał w izolatce dla obłąkanych:

"dobry film ogolnei odemnie zasluzone 10/10 "

ocenił(a) film na 8
nemo989

nemo nomen omen :P

_B_a_r_t_

Moje dzieci obejrzały dzisiaj ten film... bawiły się świetnie... nie doceniły doniosłości dzieła.

Moim ulubionym kanałem filmowym jest TV Puls. Nigdzie indziej nie można zobaczyć tak zacnych produkcji. Przed nieudanym końcem świata leciała cała seria filmów katastroficznych, szczególnie produkcji Kanadyjskiej. To były emocje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones