PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6}

Anastazja

Anastasia
7,6 90 202
oceny
7,6 10 1 90202
6,5 6
ocen krytyków
Anastazja
powrót do forum filmu Anastazja

wow1

ocenił(a) film na 10

o ludzie kiedy byłem mały poszedłem na to do kina....BAŁEM SIE RASPUTINA!!! później dostałem na gwiazdke Video z tym filmmem i od razu oglądnąłem!!!i wyobraźcie sobie że kiedy było początkowe wejście Rasputina to sie schowałem za kanapą...i tak przez jakiś rok:):):) to było ekstra!!!10/10!!!

mlody900

heh.. Ja jak to pierwszy raz ogladałam to musiałam wyjść z kina bo też się bałam Rasputina. Później mama mnie musiała przekonywać że to tylko bajka i żebym wróciła na miejsce ;)

ocenił(a) film na 10
arbuz

A sorry pomyliło mi sie....to nie było na gwiazdke tylko mój Tata w prezencie przywiózł....i to z tym rokiem to powiedziałem(napisałem) w przenośni...ale to było coś około tego:):):):):):)ale film zawsze bedzie cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

ocenił(a) film na 10
mlody900

Film lajtowy jak mało który!! Uwielbiam gooo!...

mlody900

Baliście się Rasputina? :D Jak byłam mała to była moja ulubiona postać :P Ale ja chyba zawsze lubiłam czarne charaktery...

ocenił(a) film na 8
Reeze

Ja kasetę z tym filmem wydębiłam od mamy na ósme czy dziewiąte urodziny, bo w telewizorku widziałam Rasputina i mi się spodobał xD

użytkownik usunięty
Reeze

O rany, dla mnie też był najlepszy! To, jak się wydzierał, i jeszcze ten zielony amulet, ale prawdziwy, historyczny, też był super! I dopiero po latach poznałem prawdziwe, historyczne oblicze ten bajki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones