PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828446}
6,1 2 498
ocen
6,1 10 1 2498
6,5 2
oceny krytyków
Aniara
powrót do forum filmu Aniara

Szkoda czasu na to coś.

użytkownik usunięty

Film strasznie słaby, kompletnie bez pomysłu. Cała fabuła to wypociny. Generalnie ogólna koncepcja ciekawa, ale scenariusz fatalny. Człowiek ma wrażenie, że napisany na kolanie przez człowieka bez pojęcia o ludzkiej psychice. Do tego film słabo zagrany i bardzo słabo wyreżyserowany. Wszystko w nim jest takie na siłę. Ogólnie naprawdę szkoda tych dwóch godzin Waszego życia. Kompletnie nie rozumiem osób, które oceniają go wysoko. No ale samosugestia to silna rzecz. :)

ocenił(a) film na 9

Chyba za ostro oceniasz - film dośc dziwny to fakt, ale w sumie pokazuje dość dobrze beznadziejną sytuację tych ludzi - w realnym świecie raczej nie byłoby wielkich akcji i bohaterstwa, wybuchów itp. jak w amerykańskich filmach - tylko właśnie beznadzieja, depresja, marazm, codzinna nuda i brak perspektyw... Generalnie niezły dół - i chyba tak właśnie by się to rozegrało.

ocenił(a) film na 3
froggerus

Zgadzam się z Tobą, że tak by było, bo większość ludzi nie ma w sobie siły potrzebnej w takich sytuacjach. Wg mnie jednak, w filmie tym przedstawiono to wszystko w sposób najgorszy jak się dało.

ocenił(a) film na 9
zigieusz

Hmm, no pewnie dałoby się lepiej i kilka wątków było zbędnych faktycznie - ale i tak lepiej, niż gdyby to zrobili amerykanie po swojemu ;-)

ocenił(a) film na 7

Ja oceniłem ten film po obejrzeniu jeszcze zanim przeczytałem recenzje i komentarze.
To też polecam tym którzy jeszcze nie oglądali, takie produkcje trzeba ocenić samemu.

akcja damsko-damska w zwiastunie jest
męsko-męska też?
coś więcej w tych tęczowych klimatach?

bez tego teraz chyba już nie będzie filmów?

użytkownik usunięty
dia8el

No teraz musi byc troche teczy, murzyn i zyd lub muzulmanin, nie ma innej opcji. :)) tam to w ogole jest wielka orgia w pewnym momencie, ktora nie wiadomo po jaka chorobe jest w tym filmie.

Dzięki. Omijam szerokim łukiem :)
Miłego wieczoru ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones