... Jeżeli chodzi o grę aktorską, tzw. efekty (bo w tym przypadku trudno jest o nich mówić), w szerszym zakresie dialogi to zgadzam się w 100 procentach, że ten film to porażka. Ale po obejrzeniu doszedłem do wniosku, że jednak temat jak i poprowadzenie linii fabuły (nie mówię o szczegółach, jest kupa braków, ale mówię...
więcejCo to miało być??? Muzyka ulicznego grajka aktorzy chyba lapani na ulicy kamery to chyba pozyczone od dzieci z przedszkola dialogi na poziomie brak poziomu w tej kwesti efekty specjalnie robione w pejcie.... Film żenada helllloooł film byl nagrany w 2007 ;o jak mozna cos takiego krecic i jeszcze pokazywac ludziom......
więcej