PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816465}
7,6 3 582
oceny
7,6 10 1 3582
7,4 5
ocen krytyków
Apollo 11
powrót do forum filmu Apollo 11
xManilax

Pachnie oszustwem jakbyś nie wiedziała bo Amstrong nigdy nie był na księżycu a to wszystko zdjęcia studyjne i fotomontaże, ale o tym to trzeba sobie troszkę poszukać jak naprawę cię interesuje ta sprawa ;)

ocenił(a) film na 8
snafii1979

Tak wiemy jesteś silny... "I am strong" ...wiemy, wiemy. A teraz mi przypomnij jak się dokładnie nazywał ten co nie był na księżycu, w teoriach spiskowych mówią że jakiś Neil. Masz rację to trzeba sobie troszkę poszukać jak Cię interesuje ta sprawa ;)

PS: Czekam na te źródła, chętnie poczytam.

użytkownik usunięty
PoppinTom

Uważaj! Istnieje ryzyko, że się... nie doczekasz :D rotfl ;p

ocenił(a) film na 8

Zakładam że chciał zażartować (buźka na końcu wypowiedzi, chyba ironia) ale dla mnie to nadal trollowanie tylko w masce. :)

PoppinTom

To wy jesteście w maskach bo nawet twarzy w profilu nie widać. Jakby ktoś z was poszukał głębiej to dowiedzielibyście się jak film został nagrany w studio. Nikt nie byli nie będzie na księżycu. I zanim ocenisz i skrytykujesz to co ja pisze to najpierw sięgnij do prawdziwych źródeł które ukazują prawdę. I zadajcie sobie jedno podstawowe pytanie czemu nikt od tamtej pory nie był już na księżycu ??? A przecież teraz Nasa ma takie super technologie o których nikt nie ma zielonego pojęcia. Następne pytanie to czemu musieli to tak zaangażować ,że niby on był na tym księżycu? Nie będę nikomu nic udowadniał na siłę. Od tego macie net , lecz jeśli wolicie ten rodzaj prawdy to wasza sprawa. To tak jak żyjesz ze świadomością, że niby bóg istnieje. To dlatego ze tak jest łatwiej żyć chodź nikt nigdy boga nie widział. Ale nie w tym temacie ( boga) miałem tu napisać więc proszę to zignorować bo zaraz większość się do tego doczepi.

ocenił(a) film na 8
snafii1979

1. To co mam na profilowym ma się nijak do tematu rozmowy. A wspomniana przeze mnie "maska" jest metaforyczna i nie odnosi się do tego o czym ty piszesz a do pewnej formy trollingu.
2. "...poszukał głębiej...". Podaj konkretne źródła, metody obserwacji, książki czy co tam uważasz. Chętnie poczytam.
3. Krytyka była jak najbardziej zasadna bo zrobiłeś błąd w nazwisku Neila i w tej samej linijce wytykasz (xManilax) ignorancję słowami "...ale o tym to trzeba sobie troszkę poszukać..." stawiając się w pozycji wszechwiedzącego i nieomylnego.
4. Jakie to są te "prawdziwe" źródła o których piszesz? Podaj konkretne przykłady.
5. Dowód anegdotyczny o Bogu ...a później każesz go pominąć bo wiesz, że nie ma związku? [StarTrekFacePalm.jpg]

PS: Teleskopem można namacalnie (zmysłem wzroku) zobaczyć strefę lądowania.
https://www.skyandtelescope.com/observing/how-to-see-all-six-apollo-moon-landing -sites/

PoppinTom

Twoją metaforę załapałem doskonale. Tu masz na początek tak delikatnie.
http://mitologiawspolczesna.pl/teorie-spiskowe-ladowanie-na-ksiezycu-obalone/

PoppinTom

A tu sobie możesz obejrzeć :
https://www.youtube.com/watch?v=thxQVS-Zm84

PoppinTom

I nie pomyliłem Nazwiska tego oszusta ze studia. napisałem tak dlatego, iż tacy ludzie nie mają prawa istnieć. A wy wierzycie bo chcecie w to wierzyć widząc coś na obrazku albo w tv. Wiec ja ci powiem, że to tak jakby pisało na płocie dupa i chciałbyś sobie podupczyć to normalne, że drzazga by ci w pytę weszła. No raczej chyba tak. Jak czegoś nie dotkniesz i nie zobaczysz na własne oczy to nie ufaj nikomu bo ta wiara i pewność siebie może ciebie i każdego z nas na koniec niemiło zaskoczyć. JA wolę być mile zaskoczony niż niemile rozczarowany. Znam nie jednego mądrego któremu wydawało się, że pozjadał wszystkie mózgi ale to tylko zdarza się w najgorszych horrorach.

ocenił(a) film na 8
snafii1979

xD. Nie jesteś trollem. Niestety tak jak podejrzewałem od początku. Nie martw się, nie jesteś sam po lewej stronie krzywej dzwonowej.

Ty swoje a... Lunar Reconnaissance Orbiter codziennie wysyła do nas Gb danych a wśród nich zwykłe zdjęcia zrobione przez LROC.

Już nie mogę się doczekać tych wszystkich teorii spiskowych gdy wylądujemy na Marsie lub gdy powrócimy na Księżyc do 2024. Będzie się działo.


PoppinTom

Szacunek i pozdrowienia. Szkoda że nie da się o tym porozmawiać na żywo bo tak w pisząc to ciężko czasem się dogadać i jak człowieka tu poniesie to można potem żałować głupich słów. Dlatego na filmweb rzadko poruszam tematy. A dziś chcę obejrzeć jeszcze https://www.filmweb.pl/film/Pierwszy+cz%C5%82owiek-2018-782196
Nie wiem czy ty to oglądałeś.

PoppinTom

<<< - Mam też wiele lepszych treści, lecz boję się ich tu ujawniać bo troszkę się obawiam.

ocenił(a) film na 8
snafii1979

Proponuję Ci założyć odrębny wątek dla osób myślących jak Ty.
Tam się będziecie wzajemnie wspierać i/lub naparzać.
Tu nie bardzo pasujesz.
Pozdro.

snafii1979

Dla mnie właśnie to jest Neil Amstrong dlatego zjadłem literkę R czyli I'm strong. Taki mocny że do końca ze strachu srał w majty bo nie chciał wyjawić prawdy. I poszedł z tym do piekła o ile takie coś istnieje. No ale skoro on był na księżycu to podejrzewam, że piekło też musi istnieć :D :D :D Masakra jakaś jak trzeba być naiwnym aby musieć bo to nie znaczy chcieć w to wierzyć jak ktoś to rozumie.
Bo jeśli ludzie wieżą w lądowanie amstrąga ( już nawet zjadam literę i nie piszę nawet z dużej bo nie mam szacunu do łajzy) na księżycu to pewnie każdy uwierzy w to, że jeżeli komuś coś a ewentualnie nikt nikomu nic to ja owszem . tylko najpierw trzeba to przeliterować i zrozumieć troszeczkę. Z tym aMSTRONGIEM :D :D :D to trochę jak z namawianiem ludzi do wiary Jehowej bo niektórych też da się nabrać na te brednie ;)

snafii1979

Troszkę w złym miejscu to napisałem bo miało być pod moim postem u góry ale już nie będę zmieniała a kto ma przeczytać to przeczyta i może to zrozumie ;P

ocenił(a) film na 8
xManilax

Maiden miał premierę w 2018 więc Apollo 11 raczej nie zagraża :)
Pozdrawiam

Rajwant

Maiden w tym roku jest na shortliście Oscarowej. Nominacja dla Maiden może zagrozić Apollo 11 w kwestii Oscara.

ocenił(a) film na 8
xManilax

A masz może orientację skąd taka sytuacja?
I czy to standardowa praktyka przy Oskarach, bo pierwszy raz się z tym spotykam.. ale też dopuszczam, że mogłam wcześniej nie zauważyć.
Wg wiki o Oskarach: "nagradzane są wstępnie nominowane filmy, które w poprzedzającym roku kalendarzowym były wyświetlane w amerykańskich kinach" - a światowa premiera była 06.09.2018 (Fw). Nawet dostał nagrodę NBR w 2019-tym.
Oczywiście wikipedia jest względnym autorytetem, ale z wielu obserwacji też o tej zasadzie byłam przekonana.
Więc albo się myli Wiki albo ktoś się kropnął ShortLiście, albo jakiś wyjątek z niewiadomych mi powodów.
Jakieś sugestie?
Czy po prostu poczekamy do 13 stycznia 2020?
Pozdrawiam

Rajwant

Prawdopodobnie chodzi o premierę w kinach, a to rok 2019. Festiwalowy pokaz w Toronto raczej do premiery się nie zalicza. Takie sytuacje się zdarzają.

ocenił(a) film na 8
xManilax

No tak.. Dziękuję za odpowiedź.
A ja się zawiesiłam na informacji z Filmwebu o terminie "światowej" premiery.. :( a Toronto to jednak nie "amerykańskie kina" wg obywateli USA.

Cóż, diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones