PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826114}

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
5,2 17 054
oceny
5,2 10 1 17054
2,8 12
ocen krytyków
Aquaman i Zaginione Królestwo
powrót do forum filmu Aquaman i Zaginione Królestwo

Mam nadzieję że jednak pozostali zdrowi na umyśle i wolni od głupich uwag i uprzedzeń okażą zainteresowanie. Ja obejrzę na pewno.

Igi1997

Niektórzy ludzie nie chcą oglądać w filmach ludzi z wątpliwą moralnością. Gdyby był to przykładowo Adolf Hitler, to rozumiem też chętnie byście szkli do kina, no bo w końcu taka znana postać pojawi się w filmie? Jego przeszłość nie ma nic do jego aktorstwa, prawda?

Sessvisto

Brawo, jak widać dużo ludzi w dalszym ciągu posiada kręgosłup moralny.

Sessvisto

a co mnie obchodzi kto kim jest w zyciu prywatnym, szczerze to nawet nie wiem o co chodzi i nie jestem ciekaw a na film czekam bo uwielbiam kino SH i licze na dobry film

Igi1997

Dziękuję Ci za współczucie, którym mnie obdarowałeś o Panie. Wiem, że moje uczynki - czyli pomaganie ludziom dobrym oraz życzenie dobrodziejstwa osobom zacnym niżeli niegodziwym - źle mnie stawiają w Twoich oczach. Dziękuję Ci także ze dbanie nie tylko o mą duszę, lecz także ciało doczesne oraz stan mojego umysłu. Jakże wdzięczny jestem, iż czuwasz żebym stronił od uwag dotyczących niegodziwców oraz otaczającego mnie świata, tylko wybrane jednostki mają do tego prawo. Na końcu podziwiam wiarę, iż pojawi się iskierka która skłoni mnie do fascynacji oraz wgłębienia się w twórczość osób czyniących zło innym osobom. Twoje słowa, iż osobiście będziesz obcował z tą twórczością, niezależnie od tego co by sobą reprezentowali, niestety jest dla mnie niepokojąca. Obawiam się także, iż pomimo wszelkich plusów jakie niosłoby to ze sobą ja oraz 4,624,171 (na dzień 14.08.2022 wg danych z change.org ) chcielibyśmy, żeby takie osoby mylące etykę z etanolem, nie pokazywały swojej facjaty w filmie.

Igi1997

Chciałbym zobaczyć czy byś napisał, dokładnie to samo gdyby była mowa o facecie, który wyszło, że leje kobietę, czy gwałci. A z resztą jakiego IQ oczekiwać po kimś, kto się podnieca filmem o jakichś wodnych superbohaterach.

ocenił(a) film na 1
Damian_Boj

Przeszkadza ci że ktoś lubi kino superbohaterskie? Nie chcesz nie oglądaj. A tak swoją drogą to ja zawsze byłem fanem Amber. Deep też był kiedyś moim ulubionym aktorem, no ale niestety jak wyszło na jaw całe to szambo i to że bił Amber to niestety. Poza tym skąd wiesz jakie IQ mają fani Marvela czy Dc? To kino jak każde inne. I można je opowiadać na wiele sposobów. Co pokazał chociażby Joker czy nowy Batman.

Igi1997

"jak wyszło na jaw całe to szambo i to że bił Amber to niestety"
No właśnie o tym mówię myślac o IQ, totalna odklejka od rzeczywistości, typowy wielbiciel "superbohaterów"!

Igi1997

o patrzcie. przykład rigczu na poziomie zero :D śmieszne, ale się zdarza

Igi1997

Oczywiście, że nie pójdę. Nie, jeśli Amber będzie w obsadzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones