5,7 80  ocen
5,7 10 1 80
Asashin
powrót do forum filmu Asashin

ocenił(a) film na 5

Za długi, uciekający klimat, muzyka dobra, można obejrzeć ale czy warto?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa