PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681326}
6,3 4 042
oceny
6,3 10 1 4042

Ask Me Anything
powrót do forum filmu Ask Me Anything

6/10

ocenił(a) film na 6

Nie jest to nic specjalnego, ale całkiem do obejrzenia. Czy tylko mnie się skojarzył z ,,salą samobójców"?

ocenił(a) film na 6
Karoll7

nope. mi się nie kojarzy :)

ocenił(a) film na 6
annamisiek

No nie wiem, to może trochę przesadzam :D

ocenił(a) film na 6
Karoll7

Nie no, nie przesadzasz :) Jasne, że może Ci się kojarzyć, każdy ma jakieś inne, swoje odczucia :) Mi osobiście się nie kojarzy bo Sala była zdecydowanie bardziej mroczna (?), dramatyczna i ponura. Ask me mimo, że porusza dość trudne tematy to gdzieś tam ciągle można zauważyć jakąś próbę żartowania, dużo takich pozytywnych przebłysków (np. sceny z ojcem alkoholikiem, sceny z przyjaciółką na cmentarzu) + radosne młodzieżowe pioseneczki w tle. Salę samobójców oglądałam jakoś ze dwa lata temu ale moje pierwsze skojarzenie z tym filmem to wszechobecny mrok. Zwróć uwagę, że w kolorystyce dominuje ciągle czerń i biel, a wszystkie intensywniejsze kolory są przytłumione. W ask me wszystko jest takie kolorowe i popowe, takie amerykańskie, pomimo trudnego tematu :) tak jakby oni nie potrafili stworzyć odpowiedniego klimatu do tego tematu. Może taki był zamysł twórców a może po prostu to inna kultura. Także mi się nie kojarzy, to moje zdanie ale rozumiem, że Tobie może się kojarzyć i masz do tego prawo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones