PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 794
oceny
7,6 10 1 82794
5,2 8
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

20 lat i jestem Facetem...Ale ten film o_O - Arcydzieło
Wzruszający, muzyka jak by dopracowywana przez miliony lat.
Niesamowite przeżycie i niesamowita historia 3ki bohaterow.
Jestem Fanatykiem na punkcie filmow i muzyki. Obejrzalem może z Milion filmow( to taka parabola....haha mnóstwo) Ale ten jest niesamowity.
Załuje tylko ze obejrzalem go na słuchawkach. Ale jak kupie głośniki za tydzien ogladam raz jeszcze. Rewelacja.....

Tylko czemu punktacja jest do 10?

Ja daje 50...( wow poniosło mnie) ;]

sake_88

przesadzasz kwestia gustu plakat ma fajny i zwiastun też ale poza tym ten film niczym sie nie odznacza wręcz banalna historia ona i on rozłączeni. Ona ma przed sobą wielką kariera przespała sie z "tym jedynym" potem rodzi sie dziecko ojciec Matki dziecka oddaje do adopcji chłopaka i mówi córce że dziecko nie żyje.Dziecko odznacza sie fenomenalnymi zdolnościami muzycznymi bo matka i ojciec byli muzykami. Dzieciak szuka rodziców i mamy dramacik. Atmosfera troche bajkowa gdzie niegdzie przebłyski wzruszenia a tak naprawdę ten film jest strasznie ckliwy i nic nowego nie wnosi, od taka historia co ma złapać za serce ze szczęśliwym koniec jak to w bajkach bywa.

dYDelf

dYDelf nie zgadzam sie z toba....film jest swietny...wedlug mnie ludzie potrzebuja takich histori...to napawa optymizmem...ludzie od zawsze potrzebowali bajek zeby wierzyc w niemozliwe, to podnosi na duchu, a ten film moze i byc taka wspolczesna bajka, ale w niczym mu to nie umiejsza....jest swietny....radze ci obejrzec go jeszcze raz ..i..all you have to do is listen...:):):) pozdro ;)

dYDelf

Dydelf to patrząc w ten sposób większość filmów ma banalną historię, chociażby jedne z twoich ulubionych: dobry rok, czego pragną kobiety, pan życia i śmierci i mógłbym tak wymienić..

nikt

te przynajmniej byly zabawne.

banalna historia, przewidywalna do granic mozliwosci. Jednak trzeba przyznac, ze muzyka byla swietna. A takze odtworca glownej roli dobrze sie spisal.

nikt

Co do moich ulubionych zgadza sie lubie też lekkie kino."Dobry rok" świetne nakręcony dobra obsada ładne krajobrazy ale dobry rok to film o korzeniach miejscu na ziemi ja bym go tak dogłębnie banalnym nie nazwał bo fabuła była lekka ale nie nazywajmy ja banalną bo dobry rok nie można nazwać komedią romantyczną. August Rush był ckliwy od samego początku wszystko przewidywalne od początku do końca muzyka tak dobra jak najbardziej ale całość nie zasługuje na ocene 9 nawet jeśli weżniemy pod uwagę że to "lekkie " kino. ;]

sake_88

a ja się zgadzam z sake 88.
pięęękny :D:D

__Aluszka__

Hmm..... stoję przy swojej wypowiedzi xD Nie zawsze musimy oglądać filmy typu : Rambo, Filmy Z Bruce'm Lee, Stevenem Seagalem(?), Czy Redeacted, z wielką chęcią obejrzał bym coś podobnego do August Rush. Zakończenie moze i bylo....bardzo (nie)bardzo przypadkowe xD...mam na myśli te kontrowersyjne spotkanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones