It Might Get Loud

1 godz. 37 min.
7,7 11 626
ocen
7,7 10 11626
6 318
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
{"rate":6.8333335,"count":6}
{"type":"film","id":489725,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/It+Might+Get+Loud-2008-489725/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Będzie głośno
  • diggybob ocenił(a) ten film na: 7

Fajnie dowiedzieć się jak zaczynało tych trzech gitarzystów. Nie mniej jednak Edge i White
    mogą gitary polerować Page'owi. Edge wcale nie jest jakimś wybitnym gitarzystą, nie
    pokazał nic szczególnego, natomiast White to "dziwak". Nie można mu odmówić
    umiejętności i znakomitego gustu muzycznego, ale jego twórczość nie porywa, a granie na
    byle czym i byle jak z przesterem wylewającym się z głośnika jest po prostu żałosne.

• Sulek115 ocenił(a) ten film na: 8

diggybob white nie jest dziwakiem, tylko ma swoj fajny, niepowtarzalny styl. A ze mowisz ze jego tworczosc nie porywa? Ciebie nie porywa, dla mnie to kapitalny kompozytor. Jego nowa solowa plyta po dluzszym sluchaniu staje sie genialna. Zreszta jak mozna powiedziec o White Stripes ze nie porywaja?!

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

Sulek115 zgadzam się z Sulek115. Jack jest genialnym muzykiem. każdy jego zespół czy jakikolwiek projekt muzyczny jest po prostu świetny. i co najważniejsze, nie ogranicza się do jednego gatunku, co pozwala go poznać z różnej strony.

• Mettal2011 ocenił(a) ten film na: 9

Sulek115 No widzisz mnie White Stripes nie porywają na przykład (i mimo, że nie lubię White'a niemogę mu odmówić talentu). Każdy ma swoje gusta, niektórzy jak ja wolą klasykę rocka, inni nowy jego nurt, więc nie komentuj w stylu "jak można powiedzieć o White Stripes, że nie porywają?!".