PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 591 495
ocen
8,0 10 1 591495
8,6 54
oceny krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny
ocenił(a) film na 10
basiasarnecka

Najśmieszniejszy komentarz jaki widziałem na filmwebie, gratuluje, i może pozostań przy oglądaniu jakichś biografii i Wołoszańskiego.

ocenił(a) film na 3
DrGozno

Ale przecież to tylko Quentin Tarantino. On nigdy nic ciekawego nie proponuje :] Gdyby chcieć zrobić coś ciekawego z jego fimów, to pozostałoby jakieś 5 min oglądania.

ocenił(a) film na 10
basiasarnecka

może nie wpadłaś mu w oko na tyle żeby zaproponował Ci coś ciekawego;)

ocenił(a) film na 3
DrGozno

Nie rozumiem po co robić wycieczki do mnie :]

ocenił(a) film na 9
basiasarnecka

Udany trolling, propsy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
kryszti

Nie można pi*erdolić głupot oceniając film :] To moje subiektywne opinie, które mam prawo wygłaszać ile mi się tylko podoba. Ja nie komentuję tego, że dajesz dyche "Martwicy Mózgu", która jest (nie rzucając mięsem) nieporozumieniem jakiejkolwiek kinematografii :]

ocenił(a) film na 9
basiasarnecka

W dalszym ciągu pi*rdolisz głupoty i to wręcz z niesamowitym natężeniem, współczuję osobom które muszą to znosić

ocenił(a) film na 3
kryszti

Nikt Cię nie zmusza do czytania tego martwico mózgu <ziew>

ocenił(a) film na 9
basiasarnecka

Naprawdę im współczuję

ocenił(a) film na 3
kryszti

Jeśli mogę coś zaproponować, to odpi'rdol się wreszcie :]

ocenił(a) film na 9
basiasarnecka

masakra po prostu

kryszti

Nie rozumiem zachwytu nad tym filmem, słaby i tyle.

ocenił(a) film na 9
Pawlovsky

bezguścia

kryszti

Dokładnie.

ocenił(a) film na 3
Pawlovsky

Pawlovsky nie podskakuj koneserowi kinowych geniuszy ;) Powinniśmy mu podziękować, że przyszedł tu nas nauczać ^^

ocenił(a) film na 9
basiasarnecka

Ja nikogo o twoim poziomie intelektualnym niczego uczyć nie zamierzam, ot po prostu dezaprobata wobec głupoty, twojej żeby nie było bo Pawlosky za mało napisał by go ocenić a z twoich postów głupota wprost emanuje

ocenił(a) film na 3
kryszti

"Jak ktoś nie lubi filmów Tarantino to najprawdopodobniej jest jakimś idiotą" - ale jesteś ograniczony :) Nie jestem żadnym pozerem, albo mi się coś podoba albo nie i nie motywuję swoich wyborów kinowych czy jakichkolwiek innych tym, że co ktoś o mnie pomyśli.

ocenił(a) film na 9
basiasarnecka

Owszem jestem ograniczony , a jaka ty jesteś to szkoda słów w sumie

ocenił(a) film na 3
kryszti

Dość tych komplementów. Obejrzyjmy lepiej coś Tarantino ! : ]

ocenił(a) film na 10
basiasarnecka

Ja chętnie, gdzie i kiedy?!:)

ocenił(a) film na 8
basiasarnecka

Tarantino, albo lubi się jego styl albo nie. Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, nie rozumiem więc tego obrzucania się mięsem. Mnie osobiście film się podobał, jak większość jego filmów.

ocenił(a) film na 3
ButterflyIsDead

Cieszę się, że z mojego pier'olenia głupot wywiązała się jakaś dyskusja :] Ja podpuszczam inni się niepotrzebnie podniecają, ot cała filozofia forum ;)

ocenił(a) film na 9
ButterflyIsDead

No dobra ale jednak jak ktoś nie lubi filmów Tarantino to najprawdopodobniej jest jakimś idiotą

kryszti

Każdy ma inny gust a o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 9
Potterkowa

Rzeczywiście niektórzy lubują się w gównie, gdyby rzeczywiście nie rozmawiało się o gustach to właściwie cały świat by zamilkł bo to główna rzecz o której się rozmawia ... głównie piszę przez pryzmat autorki tego tematu która wyskakuje z jakąś śmieszną profanacją historii.

kryszti

Jak widać niektórzy lubują się w gównie, np. takim jak ten pożal się boże filmik wojennopodobny.

ocenił(a) film na 9
gohada

Ten film to komedia dla myślących jak jkażdy inny film Tarantino. Idiotom z kijem od szczotki w dupie może się nie spodobac

kryszti

Mówisz o kiju od szczotki, a sam srasz żarem na każdy niepozytywny komentarz o tym filmiku klasy C. Hipokryzja, wiesz co to? Haha.

ocenił(a) film na 9
gohada

W dupie niepozytywne komentarze, filmy to tylko filmy, jedyne co mnie denerwuje to debilizm komentujących. To teraz mnie zadziwiłaś że użyłaś słowa hipokryzja, naprawdę niesamowite ... każdy jest hipokrytą, niektórzy bardziej niektórzy mniej, podobnie jest z dystansem. Mam dystans do prawie wszystkiego... no ale ludzka głupota nigdy nie pozostawi mnie obojętnym. Bynajmniej nie chcę z tobą dyskutować, bo to bezcelowe

kryszti

http://img.sadistic.pl/pics/81925efc26b3.jpg

ocenił(a) film na 9
gohada

Wyślij mi filmik jak popełniasz samobójstwo to może mi trochę ulży :) J*bani idioci nie mają nic do powiedzenia, jedyne co potrafią to irytować swoją tępotą. No i chyba największy ból dupy to ma autorka tematu

kryszti

Haha :D Masz już hemoroidy od tego spięcia pośladków?

ocenił(a) film na 9
gohada

Nie mam spiętych pośladków, ale dzięki że interesujesz się moim odbytem :) Zdążyłem się przyzwyczaić do głupoty ludzkiej. To tylko zj*bany internet

kryszti

Pierwszy zainteresowałeś się moim. Pamiętaj tylko, że internet to nie lusterko, więc nie wszyscy są 'jeb^nymi idiotami'. Co do profanacji historii - nie jest to film historyczny, więc żadnej 'profanację' nie widzę. Aczkolwiek nadal uważam go za gówno niskich lotów.

ocenił(a) film na 9
gohada

A uważaj sobie co chcesz, pytanie czego ty ode mnie chcesz... daruj sobie te głupawe teksty, znajdź sobie innego rozmówcę którego poirytujesz. A gówno niskich lotów to metafora twojego intelektu :)

kryszti

Po prostu lubię denerwować takich kozaczków i widzieć ich poirytowanie, gdy muszą zawsze mieć ostanie zdanie. Odpisz sobie jeszcze raz, bo wiem, że i tak musisz, bo masz ciśnienie na to typowy kozaczku :D Hehe.

ocenił(a) film na 9
gohada

Nie jestem żadnym kozaczkiem, jedynie nienawidzę idiotów. A że lubię mieć ostatnie zdanie to inna sprawa. Jeżeli jesteś tylko trollem to jest jeszcze dla ciebie nadzieja :)

ocenił(a) film na 9
gohada

No i spięte pośladki to ma autorka tematu z powodu strasznej parszywej profanacji historii :)

ocenił(a) film na 1
kryszti

Jedzenie z Mcdonalda to gówno a mimo to miliony się tam stołują i to samo jest z filmami Tarantino

ocenił(a) film na 9
mandziar

logika godna debila

ocenił(a) film na 8
kryszti

Porównanie filmów Tarantino do gówna z McDonalda to też przesada i obraża tych, którzy w jego filmach lubują. Niby bronisz gustu innej osoby, jak ja :) a obrażasz tych którzy mają inny.

ocenił(a) film na 9
ButterflyIsDead

Są różne szablony gustów, idioci lubują się zazwyczaj w pewnym zakresie filmów i nie ma tam miejsca na Tarantino,choć czasami udają że rozumieją jego klimaty ale tak naprawdę filmy Tarntino nie są dla idiotów. Mnie to o mc donaldzie nie obraziło, nie obrażają mnie słowa takich ludzi, do moje teorii pasuje też ta głupia blondynka która założyła ten temat

ocenił(a) film na 3
kryszti

Pisz może o filmie a nie o "głupiej blondynce", która założyła temat :] Żal aż czytać, gdy ktoś wyskakuje z tekstem "ktoś kto nie ogląda Tarantino jest a) debilem b) nie ma gustu c) nie rozumie jego "twórczości".
Tylko kretyn Twojego pokroju mógłby to napisać :] Po raz kolejny i po raz ostatni zarazem gratuluje inteligencji i logiki 6-latka.
A temat PODKREŚLAM jest o "Bekartach Wojny".

ocenił(a) film na 1
ButterflyIsDead

Ja tylko odróżniam trybuna politycznego siejącego propagandę jakim jest Tarantino od artysty, bo twórczość tego pana jest typowo polityczna i tylko podszywa się pod sztukę. To co robi Tarantino przypomina czasy komunistyczne gdy zrobiono np w Polsce takie dzieła jak Krzyżacy czy serial Czterej pancerni i pies, niezwykle popularne i świetne do obejrzenia natomiast przesiąknięte propagandą ówczesnego ustroju. To samo jest w tym przypadku , jego filmy to wspomagacze lewackiej propagandy , nachalnie wbijające ludziom własną ideologię do głów. Bękarty wojny to ukłon w stronę żydów i zarazem genialny pomysł bo dozgonnie zapewnił sobie przychylność żydów z hollywood, na marginesie historyjka tak idiotyczna, że szkoda pisać. Django równie debilna fabuła ale tym razem kłaniamy się do prezia Obamy i wszechobecnych ruchów antyrasistowskich. Następny film będzie o homoseksualistach bo taka jest hierarchia obecnego trendu czyli nasi wrogowie to: antysemici, rasiści i homofoby. Nie ma w tym żadnej sztuki tylko polityka dlatego dla mnie jest to taki filmowy Mcdonalds, też mi się może spodobać tylko, że ja wiem po co są te filmy i się dlatego nie spodoba. Wolę sztukę filmową apolityczną

ocenił(a) film na 4
mandziar

Jak dobrze przeczytać wypowiedź osoby myślącej. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
ButterflyIsDead

owszem, można mieć swoja opinię... ale "profanacja w historii" ? serio?... no to już podchodzi pod jakąś prowokację
albo absolutny brak obycia ze światem

Ile filmów w zyciu widziałaś? dwa? cztery?
Jeśli więcej, to czy przy każdym filmie w którym pojawia się wątek hstoryczny dajesz taki sam komentarz?
Od cholery jest filmów które mają w sobie elementy historyczne, lub też na historii bazują,
Często dodawane są nowe postaci, ich losy toczą się tak lub inaczej, by nie wyszedł z filmu jakiś dokument,
tylko by temat został przedstawiony nowatorsko.
To nie jest dokument, ani biografia... zacznijmy od tego że to jest Tarantino.
Nazwisko znane, nie zabieraj się za jego filmy i tyle.
Rodrigueza i wielu innych też sobie odpuść, nie ma sensu.


Ja osobiście nie zagłębiam się w intencje twórców ani jakieś teorie spiskowe, zwracam uwagę
na aktorów, ich grę, muzykę, sposób nagrywania, efekty, to czy film wciąga i jakie emocje wywołuje.


Bo jak piszesz, że to profnacja historii, ja obok mogę napisać komentarz do innego filmu -
coś w stylu "ee przecież od tylu kul to powinien dawno zginąć"
Babo, TO JEST FILM.

ocenił(a) film na 10
basiasarnecka

Ale to nie jest film historyczny :o

squawk13

I to jest najsilniejszy argument w tej dyskusji.

ocenił(a) film na 9
squawk13

I na tym ta dyskusja powinna się zakończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones