PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650690}

Błękitna laguna: Przebudzenie

Blue Lagoon: The Awakening
6,0 17 950
ocen
6,0 10 1 17950
Błękitna laguna: Przebudzenie
powrót do forum filmu Błękitna laguna: Przebudzenie

Mistrzostwo

ocenił(a) film na 3

Kocham ten film za pięknie ułożone włosy przez cały film jak po wizycie u fryzjera, kocham go za
beztroskie zachowanie rodziców.. Można wymieniać i wymieniać :)

Myślałem, że oglądam jakąś parodie filmów o bezludnych wyspach.. Jak można taki syf kręcić?

ocenił(a) film na 5
Kaineko

A ja za ciągły seks w obliczu zagłady :P

ocenił(a) film na 3
meduza2009

Na to mogli sobie pozwolić bo co innego zostało :)

Kaineko

W prawdziwym życiu ona nie byłaby modelką Victoria's secret, tylko gruba i brzydka, a on (jedząc tylko owoce, nie miałby takiej rzeźby przez miesiąc) byłby życiowym niedorajdą, który nie umie nawet ogniska rozpalić i w ciągu dwóch dni umarliby na katar. Poza tym nie mogę zrozumieć jakim cudem oni uprawiają seks non stop i żadno z nich nie zaraża się chorobą weneryczną, dziewczyna nie zachodzi w ciążę. I jeszcze jedno. To jest BEZLUDNA wyspa, gdzie ŻYCIE KWITNIE, tylko szkoda, że jedynymi żywymi istotami jest jedna małpa i jedna pantera, które nie wiadomo skąd się wzięły, nie wspominając o tym, że 99% wszystkich gatunków świata to owady, a ja tam nie widziałam ani jednego....
dodać jeszcze to jej beznadziejne udawanie, że go nie zna po powrocie do domu ... żenada.

ocenił(a) film na 6
susannsmith

Wiem, że po 6 latach, ale skąd pomysł na to, że mieliby się zarazić chorobą weneryczną? Przecież nie urządzali tam jakichś dzikich orgii, ale uprawiali seks ze sobą. Emma przed była dziewicą a co do Deana wiemy o jednej dziewczynie. To jakieś założenie, że każdy amerykański nastolatek musi mieć jakiegoś syfa? Co do ciąży, mogli mieć po prostu szczęście, może jak miała płodne dni to akurat miał focha i się pokłócili. Jest w tym trochę nieprawdopodobieństwa, bo w sumie to byli w wieku, w którym o wpadkę najłatwiej, bo płodność największa, ale z drugiej strony współcześnie ludzie mają duże problemy z poczęciem dziecka nawet jeśli tego chcą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones