PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563444}
6,3 10 235
ocen
6,3 10 1 10235
6,0 2
oceny krytyków
Babycall
powrót do forum filmu Babycall

3/10

ocenił(a) film na 3

Film nudny w ogóle nie rozumiem o co w nim chodziła, strasznie pogmatwany, a z opisu wydawał się ciekawy..

ocenił(a) film na 1
Daniela_Lujan_87

Najgorszy film jaki widziałem przez ostatnie kilka miesięcy. Równie dobrze na końcu mogło się okazać że jej się to wszystko śniło lub że tak na prawdę jest Bin Ladenem którego drugą osobowością jest szurnięta baba - miało by to taki sam sens jak to co tu wymyślono. Idiotyczny film, stracony czas.

Boskigrom

To już drugi film tego reżysera, który bardzo słabo oceniam. Trzeciego już nie obejrzę nigdy.
Tylko co przy nim robi znaczek "Filmweb poleca!"?
Film to jedno wielkie błądzenie, nic nie jest dopowiedziane, wyjaśnione.
Na ekranie przeplatają się jacyś dwaj chłopcy, a nawet nie wiadomo dlaczego.
Nie, dziękuję.

BUNCH

Film po prostu trzeba zrozumieć. Wiele osób wytłumaczyło o co tak naprawdę chodziło,więc proponuję przeczytać,a nie od razu nisko oceniać. Taki film nie zasługuje na 1 bo jakaś osoba go nie zrozumiała.

kcaroline

Tak, jasne. Masz rację. Trzeba zrozumieć elektroniczną niańkę dla dziesięcioletnich chłopców.
Ciekawe ilu jeszcze sąsiadów w bloku korzysta z takich gadżetów dla swoich nastoletnich synów.
Mowa tu o drugim chłopcu.

BUNCH

Rada na przyszłośc dzieciaki, nie oglądajcie filmów dla dorosłych.

Shambler

A niby dla kogo i czym w zasadzie jest ta "rada"?

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Przez drugą niańkę było słychać też płacz niemowlaka, więc niekoniecznie była ona dla dziesięciolatka.

kaariokaa

Przecież zabity chłopiec, którego płacz był słyszany przez to urządzenie objawił się jako zjawa w postaci całkiem już dużego dzieciaka. To niby jakim cudem miał to być jego płacz?

Poza tym ja znam filmy tego reżysera, kombinuje, kombinuje, chce kombinować ale mu to nie wychodzi. Ale powiem, że wychodzi bardzo słabo. Tutaj też było czuć jego rękę. Jego nieumiejętność przedstawienia i napisania ciekawej, składnej historii. W ogóle jego kino mnie nie porywa.

ocenił(a) film na 7
kcaroline

"kcaroline" , zdecydowanie zgadzam się z Tobą...po to są posty, dyskusje służące przemyśleniom...:) nie każdy to potrafi,...wystawiając często niską notę po obejrzeniu filmu wystawia ocenę samego siebie...

alicja_ka

"wystawiając często niską notę po obejrzeniu filmu wystawia ocenę samego siebie..."
alicja_ka +1 :)

ocenił(a) film na 7
Ragnar

Ragnar, jeżeli nie rozumiesz wypowiedzi, skrótu myślowego...trzeba było najpierw zapytać o wyjaśnienie

alicja_ka

??? no teraz to już zgłupiałem O_O
Alicja czy ty aby zrozumiałaś co chciałem wyrazić popularnym skrótem "+1" ?

ocenił(a) film na 4
Daniela_Lujan_87

Dla mnie też nudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones